Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! A któż tak mocno, jak pociechy, nie uwielbia słodkich wyrobów z czekolady? Z myślą o nich możesz zdecydować się na ręcznie robione czekoladki – w absolutnie zwariowanych i nieoczywistych kształtach. Zobacz, co Chocolissimo, sklep z najwyższej jakości czekoladą premium przygotował dla najmłodszych.

Słodki gooool! Ręcznie robiona piłka z czekolady

Dla wszystkich miłośników i miłośniczek futbolu mamy wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka: dopracowaną w każdym szczególe czekoladową figurkę przedstawiającą piłkę. Większa część powierzchni została wykonana z białej czekolady, „łaty” zaś z deserowej. Fantastyczny upominek dla każdego łasucha w dniu jego święta.

W podwodnej krainie, gdzie wszystko żyje!

Dla tych maluchów, które wciąż wspominają ubiegłoroczne wakacje nad morzem mamy coś w ich guście: lizaki w kształcie morskich zwierzątek. Dbałość, z jaką wykonano każdy detal tego słodkiego prezentu, wprost zachwyca. Oczy postaci są tak starannie wykonane, że można wyczytać z nich nastrój danego zwierzątka. Fantastyczne lizaki zostały ręcznie przygotowane z najwyższej jakości mlecznej czekolady.

Upominek dla małych Superbohaterek

Masz tę moc! Czasy, w których wmawiano dziewczynkom, że niewiele mogą zdziałać, na szczęście dawno już przeminęły. Dziś płeć piękna doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki ma i talentów, które tylko czekają na odkrycie. Spraw córce słodki upominek, przez który pokażesz jej, jak bardzo w nią wierzysz. Uroczy kartonik z napisem „Super Girl” skrywa piękne, ręcznie wykonane pralinki z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Nuty orzechów laskowych, malin, wanilii Bourbon i wielu innych przysmaków zostały zamknięte w zgrabnej formie uroczych czekoladek.

Coś dla fana intelektualnej rywalizacji

Masz w domu wielkiego miłośnika gier i roszad? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak wręczyć mu z okazji Dnia Dziecka czekoladowy zestaw do gry w warcaby. Fantastyczna jakość czekolady mlecznej i białej pozwala rozróżnić pionki swoje i przeciwnika. Realistyczne, dopracowane w każdym calu elementy są tak wiarygodne, że można by je pomylić i odłożyć do szuflady z grami planszowymi. Rozpocznij rozgrywkę i rozsmakuj się w słodyczy zwycięstwa. A nawet gdy coś nie pójdzie po Twojej myśli, gorycz porażki będziesz mógł szybko osłodzić. W zestawie znajduje się 12 jasnych i 12 ciemnych pionków, plansza oraz instrukcja gry.

W małpim gaju

Twoja pociecha uwielbia wszystkie zwierzęta, a każdego bezdomnego kotka od razu przygarnęłaby do Waszego domu? Dla małych altruistów z sercem na dłoni wspaniałym prezentem z okazji ich święta będzie pudełko dziesięciu czekoladowych figurek, przedstawiających egzotyczne zwierzęta z ZOO. Nie zabraknie kapucynki, robiącej – jak na małpę przystało – małpie figle, inteligentnego słonia, rozrywkowej foki, niedźwiadka czy hipopotama.

Coś dla nastoletniego rockmana

Masz w domu dorastającego i buntującego się przyszłego rockmana? Nie ma wyjścia! Musisz w takim razie sprezentować mu konkretną, rasową rzecz – płytę gramofonową z największymi klasykami rocka. Realistycznie wyglądające rowki aż proszą się, aby opuścić na nie ramię i rozpocząć odsłuch.

Artykuł sponsorowany

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).