Polacy uwielbiają akcje promocyjne Lidla. Teraz w sklepie online znajdziesz okazje tańsze nawet do -80%. Zobacz wszystkie [tutaj] lub sprawdź nasz przegląd najciekawszych propozycji.

Końcówka września obfituje w wyprzedaże. Także w Lidlu znajdziemy dla siebie perełki dla domu, do warsztatu, czy do ogrodu. Ogromnym powodzeniem cieszą się także produkty z kategorii:

  • dla dziecka,
  • moda,
  • zdrowie i uroda (w tym testy na Covid-19 – także wariant DELTA),
  • sport i wypoczynek,
  • kuchnia.

Okazje dla dziecka

Wraz z początkiem jesieni w wielu domach odbywa się wielki przegląd garderoby dziecięcej. Z wielu ubrań dzieci wyrosły, dlatego różnego rodzaju lidlowe kurtki (softshell, ocieplane, przeciwdeszczowe) schodzą na pniu, więc lepiej się pospieszyć.

Rekomendacja Redakcji: spodnie przeciwdeszczowe idealne do przedszkola lub spacer do lasu

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jest to też ostatnia chwila na uzupełnienie brakujących przyborów szkolnych, na przykład zestaw 12 kolorowych cienkopisów super jakości.

W kolejnym sezonie bestsellerem okazują się magnetyczne układanki edukacyjne i kreatywne układanki do wtykania. 

 

Okazje do kuchni

Wśród najlepiej sprzedających się produktów tym razem znalazł się ekspres ciśnieniowy [zobacz online], czyli spełnienie marzeń wielu miłośników kawy.

Jeżeli zaś szukasz najlepszych okazji, to będą to: maszynka do lodów i robot kuchenny.

Moda damska

Biustonosz za 11,98 zł to absolutny hit, którego uzupełnieniem będzie halka modelująca bezszwowa za 9,99 zł (wow!).

Artykuł zawiera płatną promocję

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).