Szybki makijaż to nowy trend, który powoli wchodzi w życie. Nie każda z nas ma na tyle dużo czasu, żeby w spokoju wykonać poranny makijaż. Z pomocą przychodzą nam coraz to nowsze wynalazki marek kosmetycznych!

Szybki makijaż powoli wchodzi na salony! Chyba już nikogo nie dziwi widok kobiety malującej się w samochodzie. Mało która z nas ma rano czas na wykonanie idealnego makijażu. To graniczy z cudem! Na pomoc kobietom przychodzą kosmetyki, które bardzo ułatwiają nam sprawę związaną z porannym, szybkim makijażem.

Jakie są sposoby na szybki makijaż?

Szybki makijaż to zmora wielu z nas. Rano nie mamy nawet czasu na zrobienie śniadania i wypicie kawy, a co dopiero na makijaż. Z pomocą wkraczają marki kosmetyczne, które znacznie ułatwiają nam sprawę!

Szeroki asortyment kosmetyków daje nam możliwość swobodnego wyboru tych rzeczy, których potrzebujemy najbardziej. Korektory, podkłady i różnego rodzaju kremy możemy spotkać pod postacią wygodnych sztyftów czy buteleczek wyposażonych w aplikatory. To znacznie ułatwia sprawę kobietom na całym świecie. W drogeriach możemy znaleźć chusteczki do demakijażu i peelingu w jednym. Kosmetyki mają na celu ułatwiać kobietom nie tylko wykonanie szybkiego makijażu, ale również usunięcie go.

Dzięki temu udoskonalone opakowania kosmetyków często przybierają formę małych, poręcznych buteleczek, które z łatwością można wrzucić do torebki, plecaka czy nawet mini kosmetyczki. Dzięki nim z łatwością wykonamy szybki makijaż!

Co ciekawe, aż 67 procent kobiet wykonuje makijaż w drodze, śpiesząc się do pracy, podaje portal kobieta.interia.pl.

Powołując się na kobieta.interia.pl, aż 37 procent kobiet przyznaje, że wykonywanie makijażu w komunikacji miejskiej, wywołuje u nich skrępowanie. Globalny analityk ds. kosmetyków, Charlotte Libby, przyznaje, że kobiety bronią prawa do szybkiego makijażu, który wykonują w biegu.

Szybki makijaż, potocznie nazywany on the go, jest wykonywany coraz częściej. Produkty do wykonywania tego typu makijażu jeszcze nie odpowiadają kobietom w 100%.

Jakie są Wasze makijażowe triki? Jakie produkty polecacie do wykonania makijażu on the go?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chodakowska liderem branży. Lewandowska daleko w tyle
  2. 5 sposobów, żeby schudnąć i utrzymać wagę
  3. Piwo o smaku bourbona. Będzie hitem zimy?

źrodła: kobieta.interia.pl