Szymon Hołownia pokazał zdjęcie ze swojego ślubu z okazji pięciolecia małżeństwa. Okazuje się, że świadkiem był jeden z gwiazdorów TVN-u Marcin Prokop. W dodatku suknia panny młodej wcale nie przypomina śnieżnobiałej „księżniczki”.

Szymon Hołownia pięć lat temu wziął ślub z Urszulą Hołownią. To był z pewnością przełomowy dzień w życiu dziennikarza, ponieważ, jak sam wyznał, w przeszłości planował zostać zakonnikiem.

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie ze ślubu

Szymon Hołownia nie ukrywa, że dwa razy przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów. Za pierwszym razem musiał go opuścić ze względów zdrowotnych, a za drugim uznał, że nie jest to miejsce dla niego.

Później na temat jego życia prywatnego ucichło. W telewizji pokazywał się bez obrączki na palcu, a w mediach społecznościowych nie było żadnych zdjęć z partnerką. Pewnego dnia publicysta sam zdradził, że ma żonę i dziecko.

Wybranką jego serca jest Urszula Hołownia, z którą Szymon wziął ślub pięć lat temu. Świadkiem na ich ślubie był znany gwiazdor TVN-u Marcin Prokop. Nie od dzisiaj wiadomo, że obaj panowie bardzo się lubią i dogadywali się nie tylko w sferze zawodowej, prowadząc wspólnie Mam talent.

Szymon Hołownia postanowił wspomnieć ten wyjątkowy dzień, jednak wstawił zdjęcie ze ślubu… cywilnego! Okazuje się, że para ślub kościelny miała dopiero tydzień później i dziennikarz zdradził, że zdecydowanie tę datę pamiętają bardziej.

To już PIĘĆ lat… Właśnie przypomnieliśmy sobie z Ulą, że wczoraj [tj. 22 stycznia — przyp. red.] mieliśmy rocznicę ślubu cywilnego (kościelny mieliśmy tydzień później, tę datę pamiętamy bardziej) — zdradził Szymon Hołownia.

I dodał, że razem z Ulą uznali, że skoro to ich ślub, więc zrobią wszystko po swojemu. Na ślubie cywilnym było w sumie tylko pięć osób — para młoda, siostra Uli Asia, Marcin Prokop oraz urzędniczka. Nie więcej gości pojawiło się na ślubie kościelnym:

— […] na kościelnym: chyba w dziesiątkę czy dwunastkę: tylko my i najbliżsi. Początek najfajniejszej podróży w moim życiu… Dzięki, Uleńko! 105. rocznicy pewnie nie dożyję, ale — jak medycyna pójdzie do przodu — to z jeszcze 55. możemy przecież wyciągnąć… — napisał.

Ślub Szymona Hołownii był skromny

To by wyjaśniało, dlaczego o ślubie Szymona Hołownii było tak cicho. Dopóki prezenter sam nie ujawnił, wydawałoby się mimochodem, że ma żonę i dziecko, nadal nie byłoby nic wiadomo na ten temat.

Zdjęcie przedstawia dzień ślubu cywilnego, dlatego Urszula Hołownia nie ma klasycznej śnieżnobiałej sukni, jaką widuje się w kościołach. Zawodowa oficerka Wojska Polskiego zdecydowała się na klasyczną granatową sukienkę do kolan, nieco rozkloszowaną u dołu. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz zdjęcia:

Szymon Hołownia
fot. instagram.com/szymon.holownia

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie ze ślubu cywilnego.

Szymon Hołownia
fot. instagram.com/szymon.holownia

On i jego żona obchodzili niedawno 5. rocznicę zawarcia małżeństwa.

Szymon Hołownia
fot. Jakub Kaminski/East News

Na początku dziennikarz trzymał w tajemnicy informację, że ma żonę i dziecko.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułWaldemar Goszcz zginął w wieku 29 lat. Obok siedział Radosław Pazura, który ledwo uszedł z życiem. Co stało się 18 lat temu?
Następny artykułJak wygląda dziecko ,,w czepku urodzone”? Niewiarygodne zdjęcia prosto z sali porodowej
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl