Jak mieszka Szymon Hołownia? Pewnie wielu jego fanów i zwolenników zadaje sobie to pytanie, będąc ciekawym, w jakich wnętrzach obraca się ich ulubiona persona. Tak się składa, że w sieci pojawiły się zdjęcia, które ujawniły, jak wygląda jego azyl. 

Wiele osób może być zaskoczonych tym, jak wygląda wnętrze  podwarszawskiego domu Szymona Hołownii. Niektórzy pewnie spodziewają się luksusów nie z tej ziemi, rzeczywistość jest jednak nieco inna. W jego mieszkaniu panuje spokój, a wnętrza wyglądają na bardzo przytulne. 

Jak mieszka Szymon Hołownia? 

Szymon Hołownia mieszka w podwarszawskim domu, gdzie razem ze swoją żoną Urszulą wychowują córeczkę Marysię. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza ich posiadłości. 

Dom usytuowany jest z dala od miejskiego zgiełku, blisko zieleni i natury. Nieopodal rozpościera się las, a także ścieżki zaplanowane z myślą o spacerowiczach. Trzeba przyznać, jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. 

Większość zdjęć Szymon Hołownia opublikował na swoim oficjalnym profilu. Właśnie tam mogliśmy podziwiać, jak prezentuje się jego azyl od środka. Wystrój wnętrza zaaranżowany jest z pomysłem, dominują jednak stonowane barwy i klasyczny styl. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Projektant kierował się minimalizmem, który idealnie określa aranżację wnętrza. 

Przytulnie, jasno, schludnie 

Wiele osób mogłoby sie spodziewać, że Szymon Hołownia mieszka w domu wielkim niczym pałac, a w środku znajdują złote krany, marmurowe blaty i drogie detale. Polski polityk i prezenter postawił jednak na prostotę, co jak widać, wyszło mu na dobre. 

Głównym kolorem wnętrza jest beż, który przeplata się elementami drewnianymi. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Szymon Hołownia i jego żona uwielbiają książki. 

Na większości kadrów widać dziesiątki pozycji książkowych, które zapełniają liczne regały. Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli pewnie, że na zdjęciach krawędzie mebli są zabezpieczone w specjalny sposób, ze względu na ich córeczkę, jak możemy się domyślać.

Całość prezentuje sie rewelacyjnie. Jeżeli jesteście ciekawi jak mieszka juror programu The voice – Witold Paszt, zapraszamy >tutaj<. Jakiś czas temu pisaliśmy również o oryginalnym wystroju mieszkania Agnieszki Chylińskiej. Kolorowe ściany i dziesiątki obrazków zdobiących je to tylko fragment tego, co udało nam się podejrzeć. Po więcej zapraszamy >tutaj<

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, viva.pl 

Poprzedni artykułAgnieszka Kotońska opublikowała zdjęcie, które nie spodobało się jej fanom. „Pani Agnieszko, pani jaja sobie robi?”
Następny artykułMinęło 41 lat od śmierci Danuty Orzechowskiej. Historią kobiety żyła cała Polska
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.