Szymon Hołownia to jeden z kandydatów na prezydenta. Polityk w trakcie trwania swojej kampanii często wypowiada się w mediach i komentuje zachowania swoich współkandydatów. Była gwiazda Polsatu, Paulina Młynarska stanęła w obronie Kidawy-Błońskiej. Nie spodobało jej się, jak polityk określił osobę, z którą jeszcze do niedawna przyszło mu konkurować.

Szymon Hołownia śmiało wyraża swoje poglądy nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w telewizji. Dla wielu osób są one kontrowersyjne, inni się z nim zgadzają. Pewne niewłaściwe zachowanie polityka, wyłapała dziennikarka Polsatu, czego nie omieszkała skomentować. 

Paulina Młynarska atakuje kandydata na prezydenta

Paulina Młynarska na bieżąco śledzi kampanie prezydenckie w Polsce. Jak podaje portal pomponik.pl, dziennikarka szczególną uwagę zwraca na wspieranie praw kobiet, oraz słynie ze swoich feministycznych poglądów. Kobiecie nie nie spodobało się, jak Szymon Hołownia wypowiedział się o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. Młynarska nie zostawiła suchej nitki na kandydacie:

-Te czasy minęły Szymon. Doucz się. A może raczej oducz: pogardy wobec tego, co żeńskie. Czy możesz mnie, nam, wyjaśnić co jest tak strasznie trudnego w przyswojeniu sobie informacji, że teksty typu: ‚ciocia Małgosia’ (o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej), albo ‚polityka to nie gimnazjum żeńskie’ umniejszają, dołują i w zasadzie obrażają żeńską połowę społeczeństwa?- podkreśliła na Facebooku dziennikarka. 

  1. TVN podał najgorszą z możliwych wiadomości. Poszukiwani świadkowie, nie żyje mężczyzna
  2. 5-latka zawsze po kolacji wychodziła z domu. W końcu tata poszedł za nią i pobladł, natychmiast sięgnął po telefon
  3. Pilny apel Rossmanna do wszystkich klientów. Gigantyczne oszustwo

Szymon Hołownia odpowiada

Wpis dziennikarki wzbudził wiele kontrowersji w Internecie. W komentarzach wypowiedzieli się zarówno ci, którzy poparli opinię Pauliny Młynarskiej, jak i obrońcy kandydata na prezydenta
 
Sam Szymon Hołownia także postanowił odnieść się do całej sytuacji. Jak podaje portal pomponik.pl, kandydat na prezydenta wyjaśnił, że nie miał żadnych złych intencji, nazywając Małgorzatę Kidawę-Błońską „ciocią Małgosią”. Podkreślił także, że jego wypowiedź nie dotyczyła konkretnej osoby, a oceniała pomysł na kampanię. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szymonie Hołownio, inteligencie, człowieku mediów, pisarzu, dziennikarzu, działaczu społeczny i w sumie fajny ( choć nie…

Opublikowany przez Paulina Młynarska Środa, 27 maja 2020

Wpis dziennikarki wzbudził wiele kontrowersji.  

paulina młynarska
Fot. Facebook.com Paulina Młynarska

Paulina Młynarska nie zostawiła na polityku suchej nitki. 

Fot. youtube.com/Onet News

Szymon Hołownia postanowił się wytłumaczyć. 

ZOBACZ TEŻ:
Źródło: pomponik.pl
Poprzedni artykułPodobnej promocji jeszcze nigdy nie było. Biedronka zachwyci wszystkich Polaków
Następny artykułKto pamięta tego przystojniaka? Miliony Polek kochało się w bohaterze „Czterej pancerni i pies”
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.