Szymon Hołownia ogłosił decyzję, na którą czekali Polacy. Właśnie podał nazwę swojego ruchu. Wiemy, jakie wymagania stawia polityk swoim współpracownikom. Zbudowaliśmy Polskę solidarną. Teraz będziemy to pomnażać — powiedział w oświadczeniu.

Szymon Hołownia zapewnia, że nie zawiedzie Polaków w dalszej walce o dobro kraju. To nie koniec drogi, tylko jej początek — dodał w przemówieniu. Zapewnia, że docenia każdy z ponad 2 milionów głosów i nie zawiedzie wyborców, którzy uwierzyli w jego intencje.

Szymon Hołownia zabrał głos w sprawie wyborów prezydenckich

– Ten ruch już powstał. Nie działamy od góry. Sankcjonujemy to, co samo narodziło się na dole. W Polsce przyjaciół, sąsiedztwa, załatwiania realnych problemów. Powstanie ruch społeczny, obywatelski, w formie stowarzyszenia. O nazwie Polska 2050 – powiedział Szymon Hołownia.

Według polityka Polska potrzebuje świeżej krwi, nadziei, obiektywnego spojrzenia i szczerej obywatelskiej działalności. Szymon Hołownia zaznacza, że skoro już zbudowano kraj solidarny, należy to teraz namnażać. Twierdzi, że przyjmie każdego, kto równie mocno pragnie zmiany sytuacji w Polsce na lepsze.

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Druga tura wyborów, znamy głos Szymona Hołowni

Polityk podczas swojego wystąpienia przypomniał, że obecność na wyborach jest obywatelskim obowiązkiem, od którego nie powinniśmy się uchylać. Szymon Hołownia apeluje, że to od naszych głosów zależą losy wspólnoty i kraju.

– Ja, jeden z 30 mln Polaków uprawnionych do głosowania mogę wam powiedzieć wprost, że nie mam w II turze swojego kandydata. Ale na wybory pójdę i oddam głos. Głos oddam, jak wiele razy miałem „przywilej” przeciwko czemuś. Oddam przeciwko wizji, którą prezentował Andrzej Duda i jego partia PiS — stanowczo powiedział Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia zapewnia, że będzie obecny w życiu politycznym. Apeluje do polityków, by nie obiecywali obywatelom przysłowiowych złotych gór, a zajęli się sprawami, które wymagają natychmiastowej interwencji Państwa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

szymon hołownia
fot. instagram.com/ szymon.holownia

Szymon Hołownia wyjawił swoje stanowisko po pierwszej turze wyborów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już jutro w życie wchodzi nowy podatek. Podrożeją wasze ulubione produkty
  2. Otworzyli granice, znieśli kwarantannę. Teraz prawda o wakacjach wyszła na jaw
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Tragiczna informacja wstrząsnęła fanami. Niestety, nie żyje wielki gwiazdor

Źródło: wiadomosci.onet.pl

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.