Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Szymona Hołowni pod ostrzałem po wypowiedzi na temat LGBT. Mąż stanął w jej obronie, mocne słowa
Karina Sulich
Karina Sulich 31.05.2020 18:47

Żona Szymona Hołowni pod ostrzałem po wypowiedzi na temat LGBT. Mąż stanął w jej obronie, mocne słowa

szymon hołownia
fot. instagram.com/ szymon.holownia

Szymon Hołownia broni swojej żony po wywiadzie dla Gazety Wyborczej, w którym wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ. Po swoich słowach znalazła się pod ostrzałem internautów. Moją żonę zostawcie w spokoju – mówił podczas internetowego spotkania z fanami dziennikarz. Kandydat na prezydenta zapowiedział, że wobec osób szerzących nienawistne komentarze nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji prawnych.

Kiedy w Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad z Urszulą Brzezińską-Hołownią, internauci nie kryli swojego oburzenia, a pod adresem kobiety wylało się sporo gorzkich słów. Szymon Hołownia postanowił stanąć w obronie żony. Dziennikarz, a teraz także kandydat na prezydenta użył wielu mocnych słów.

Szymon Hołownia broni żony

Ostatnia wypowiedź żony Szymona Hołowni nie spodobała się wielu osobom. Kiedy wywiad, w którym kobieta wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ ujrzał światło dzienne, na Urszulę Brzezińską-Hołownię wylała się fala negatywnych komentarzy.

Popieram związki partnerskie, jednak dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. To moje stanowisko, ale zdaję sobie sprawę, że pokolenie mojej córki będzie to już postrzegało inaczej. Nie znam osób tej samej płci, które planowałyby małżeństwo – oznajmiła w Gazecie Wyborczej.

Teraz Szymon Hołownia staje w jej obronie.

Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym, uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju – powiedział kandydat na prezydenta.
Na tych słowach jednak nie stanęło. Dziennikarz zapowiedział wytoczenie hejterom batalii sądowej.
  1. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Agata Duda, Maria Kaczyńska, a może Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama była twoją ulubioną?

Szymon Hołownia pójdzie do sądu?

Szymon Hołownia zapowiedział, że wobec osób, które szerzyły nienawistne komentarze, nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji prawnych.

– Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z g*wnem mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka – oznajmił dziennikarz.

Czy wypowiedź żony Szymona Hołowni zaszkodzi jego kandydaturze? Kandydat na prezydenta, w swojej internetowej transmisji na żywo, mówił wprost – zero tolerancji dla hejtu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia jest ogromnym wsparciem dla swojej żony. Teraz dziennikarz broni kobiety po jej wypowiedzi dla Gazety Wyborczej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Wyższe oceny na koniec roku dla każdego ucznia w kraju? ”Żeby mieli promocję do następnej klasy”
  4. Monika Miller zmniejszyła biust o kilka rozmiarów. Wnuczka Millera pokazała zdjęcie
  5. Kilka lat przed śmiercią Paweł Królikowski zwierzył się księdzu. Łzy same napływają do oczu
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

źródło: pudelek.pl