Szymon Hołownia broni swojej żony po wywiadzie dla Gazety Wyborczej, w którym wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ. Po swoich słowach znalazła się pod ostrzałem internautów. Moją żonę zostawcie w spokoju – mówił podczas internetowego spotkania z fanami dziennikarz. Kandydat na prezydenta zapowiedział, że wobec osób szerzących nienawistne komentarze nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji prawnych.

Kiedy w Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad z Urszulą Brzezińską-Hołownią, internauci nie kryli swojego oburzenia, a pod adresem kobiety wylało się sporo gorzkich słów. Szymon Hołownia postanowił stanąć w obronie żony. Dziennikarz, a teraz także kandydat na prezydenta użył wielu mocnych słów.

Szymon Hołownia broni żony

Ostatnia wypowiedź żony Szymona Hołowni nie spodobała się wielu osobom. Kiedy wywiad, w którym kobieta wypowiedziała się na temat praw osób LGBTQ ujrzał światło dzienne, na Urszulę Brzezińską-Hołownię wylała się fala negatywnych komentarzy.

Popieram związki partnerskie, jednak dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. To moje stanowisko, ale zdaję sobie sprawę, że pokolenie mojej córki będzie to już postrzegało inaczej. Nie znam osób tej samej płci, które planowałyby małżeństwo – oznajmiła w Gazecie Wyborczej.

Teraz Szymon Hołownia staje w jej obronie. 

Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym, uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju – powiedział kandydat na prezydenta.
 
Na tych słowach jednak nie stanęło. Dziennikarz zapowiedział wytoczenie hejterom batalii sądowej.
  1. Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Do mediów właśnie trafiła radosna nowina
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Agata Duda, Maria Kaczyńska, a może Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama była twoją ulubioną?

Szymon Hołownia pójdzie do sądu?

Szymon Hołownia zapowiedział, że wobec osób, które szerzyły nienawistne komentarze, nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji prawnych.

– Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z g*wnem mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka – oznajmił dziennikarz. 

Czy wypowiedź żony Szymona Hołowni zaszkodzi jego kandydaturze? Kandydat na prezydenta, w swojej internetowej transmisji na żywo, mówił wprost – zero tolerancji dla hejtu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Szymon Hołownia
Fot. Szymon Hołownia, Facebook

Szymon Hołownia jest ogromnym wsparciem dla swojej żony. Teraz dziennikarz broni kobiety po jej wypowiedzi dla Gazety Wyborczej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Wyższe oceny na koniec roku dla każdego ucznia w kraju? ”Żeby mieli promocję do następnej klasy”
  4. Monika Miller zmniejszyła biust o kilka rozmiarów. Wnuczka Millera pokazała zdjęcie
  5. Kilka lat przed śmiercią Paweł Królikowski zwierzył się księdzu. Łzy same napływają do oczu
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułPrzyjrzyj się dokładnie swojemu banknotowi. Może być wart znacznie więcej, niż myślisz
Następny artykułTrzeba się spieszyć, Rossmann przygotował niezłą gratkę. Wyprzedaje kosmetyki, wśród nich hit za śmieszne pieniądze
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.