Szymon Hołownia: żona i córka dziennikarza jeszcze do niedawna pozostawały jego tajemnicą. Przez wiele lat zdołał ukryć nie tylko, że założył rodzinę i wziął ślub, ale nawet fakt, że został ojcem! Jednak drobna wpadka sprawiła, że cały sekret wyszedł na jaw, a gwiazdor TVN przez przypadek potwierdził, że żona i córka istnieją! A może wszystko było wykalkulowane? Sprawdzamy!

Jest niezwykle aktywny w social mediach i nie tylko. Współprowadzi najpopularniejsze programy TVN, regularnie publikuje kolejne książki, często zabiera głos w palących kwestiach społecznych czy politycznych. Mimo że nieustannie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia, od lat konsekwentnie milczy na temat własnej partnerki życiowej i… dziecka! Szymon Hołownia: żona i córka nie są osobami publicznymi. Nawet najwierniejsi fani nie zdawali sobie sprawy, że gwiazdor zdążył założyć własną rodzinę. Wygadał się przypadkiem?

Szymon Hołownia: żona i córka dziennikarza istnieją?

Mimo że Szymon Hołownia chętnie wypowiada się na temat wagi religii i tradycyjnych wartości w jego życiu, przemilczał fakt, że sam zdążył już znaleźć miłość, a nawet powitać na świecie dziecko! Gwiazdor zrobił to najprawdopodobniej z troski o i prywatność bliskich, który nie życzyli sobie uczestniczenia w życiu publicznym i woleli pozostać anonimowi.

Szymon Hołownia: żona i córka gwiazdora TVN nadal pozostawałyby jego tajemnicą, gdyby nie pewne przypadkowe wydarzenie. Jak podaje portal plotek.pl, dziennikarz podzielił się z fanami zabawną anegdotką z własnego życia. Opowiedział na Instagramie o tym, jak zrobił zakupy za pośrednictwem podejrzanej platformy z USA, po czym otrzymał paczkę wypełnioną przedmiotami z Chin, których wcale nie zamawiał. Jednak uwagę fanów zwrócił najbardziej fragment, gdzie wspomina o reakcji bliskich.

— […] okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć Gangnam Style (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię) — napisał Szymon Hołownia.

Kim jest żona Szymona Hołowni?

Nie wiadomo, kim jest żona Szymona Hołowni. Mimo że dziennikarz nie usunął feralnego postu, nie zdecydował się odpowiadać na żadne z pytań lub komentarzy, które zostawili zaintrygowani fani.

Na razie nie udało się ustalić, czy Szymon Hołownia wspomniał o rodzinie przez przypadek, czy wręcz przeciwnie — gwiazdor TVN specjalnie chciał uciąć spekulacje odnośnie do swojego życia prywatnego. Jeżeli rzeczywiście usiłował zamknąć usta plotkarzom, osiągnął efekt przeciwny do zamierzonego — w polskich mediach aż huczy od spekulacji!

Szymon Hołownia: żona i córka dziennikarza TVN wkrótce będą musiały pożegnać się z anonimowością? Mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie, a wszyscy bliscy gwiazdora pozostaną w cieniu tak długo, jak sobie sami życzą!

ZOBACZ ZDJĘCIA SZYMONA HOŁOWNI:

szymon hołownia: żona i córka
fot. instagram.com @szymon.holownia

Szymon Hołownia ma żonę i córkę! Dziennikarz przypadkowo wyjawił swoją największą tajemnicę.

szymon hołownia: żona i córka
fot. instagram.com @szymon.holownia

Gwiazdor TVN do tej pory nie wspominał ani na temat swojej partnerki życiowej, ani tym bardziej dziecka!

szymon hołownia: żona i córka
fot. instagram.com @szymon.holownia

Szymon Hołownia: żona i córka dziennikarza nadal pozostają anonimowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Filmy o szpiegach i tajnych agentach. Najlepsze filmy szpiegowskie TOP 12!
  2. ”Masterchef” bez uwielbianej gwiazdy w jury? Fani nie będą zadowoleni
  3. Mariola Bojarska-Ferenc z mężem. Pokazała zdjęcie ze ślubu… sprzed 28 lat!
  4. Nagrano, co robi pracownik salonu dla psów, gdy nikt nie patrzy. Będziecie się śmiać cały dzień
  5. Fryzury do dużego nosa. Postaw na odpowiednie cięcie, które odwróci uwagę

źródła: plotek.pl, gala.pl, plejada.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.