Poznajcie Carrie Hilton, która jest najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. 17-letnia córka Carrie, Clarice w zeszłym roku urodziła córeczkę. Zobaczcie, jak wygląda ta seksowna 36-letnia babcia!

To niewiarygodne, ale czasem los płata nam takie figle. Gdy Carrie miała niecałe 18 lat, urodziła swoją córkę, teraz jej córka powtórzyła historię swojej mamy. Clarice w zeszłym roku urodziła dziewczynkę –  Jessicę i tym oto sposobem jej mama, w wieku zaledwie 36-lat została babcią 🙂 

ZOBACZ TEŻ: Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Seksowna babcia

Gdy Carrie Hilton dowiedziała się, że jej 17-letnia córka jest w ciąży, wpadła w szał. Nie mogła uwierzyć, że w tak młodym wieku zostanie babcią, postanowiła poddać się serii operacji plastycznych, które pomogą zachować jej młody wygląd. Całość upubliczniła na swoim Instagramie, gdzie zyskała niemałą grupę fanów.

W rozmowie z DailyMail Carrie Hilton powiedziała:

– Bez ustanku dostaję maile, w których mężczyźni błagają mnie o spotkanie z nimi. Wśród nich były też propozycje matrymonialne. Facetów kręci to, że jestem babcią. Na początku mnie to trochę przerażało, ale muszę przyznać, że jest mi bardzo miło słyszeć te wszystkie komplementy.

ZOBACZ TEŻ: Trendy na sezon Zima 2018 dla niego i dla niej

źródło: pudelek.pl

Good morning 🙂 don’t worry I’m not going to work like this haha ??‍♀️

Post udostępniony przez Carrie Hilton (@carrie__hilton)