Beata Ścibakówna jest obecnie na zagranicznym urlopie. Choć po jej aktywności w mediach społecznościowych można sądzić, że naprawdę przyjemnie spędza tam czas, nie zawsze wszystko idzie po jej myśli. Spotkała ją też przykra konfrontacja.

O wszystkim aktorka opowiedziała na swojej instagramowej relacji. Choć niedługo potem już się z całej sytuacji śmiała, w pierwszej chwili mogła być nieźle zaskoczona tym, do czego doszło.

Beata Ścibakówna na urlopie

Popularna aktorka wybrała się w ostatnim czasie na wakacje do Peru. Widać, że nie chciała przy tym osiadać w luksusowym hotelu i prażyć się w słońcu, a postanowiła bardzo aktywnie wypoczywać, przy okazji zwiedzając kraj. Ten jest bowiem pod względem przyrody bardzo urokliwy i różnorodny.

Jak zresztą widać po zdjęciach, Beata Ścibakówna chciała go poznać od każdej, możliwej strony. Zwiedzała stolicę, Limę, ale była również na pustyni. Innym razem wybrała się w góry, które tam pną się aż na wysokość 4 tysięcy metrów nad poziom morza. Dla porównania nasze Rysy są o półtora kilometra niższe.

Beata Ścibakówna została opluta

To właśnie w górach Ściabkównę spotkała ciekawa, choć pod pewnym względem także nieprzyjemna przygoda. W peruwiańskich górach aż roi się od lam. Te są w większości przypadków bardzo przyjacielskie, ale czasem, w momencie, w którym poczują się zagrożone, po prostu plują. Widocznie aktorka musiała jedną z nich jakoś zaniepokoić, bo jak przyznała, dostała od niej śliną.

Choć w pierwszej chwili aktorka mogła się tym faktem nieźle poirytować, później pisała już o nim w formie żartu. Do fotek dodawała bowiem roześmiane emotikony. Na innym ze zdjęć pokazała z kolei, że z kolejną z lam zbratała się na tyle, że mogła zrobić wraz z nią fotkę.

Aktorkę bardzo ciągnie do zwierząt. W jednym z wcześniejszych postów z peruwiańskiej wyprawy pokazywała, jak brała na ręce malutkie, całkowicie grzeczne i udomowione alpaki. Była nimi kompletnie rozczulona i zachwycona.

Zobacz zdjęcia:

Beata Ścibakówna
instagram.com/beata_scibakowna_official
Beata Ścibakówna
instagram.com/beata_scibakowna_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda dostanie własne reality show. Już we wrześniu będziemy oglądać jak szuka męża
  2. „Pytanie na śniadanie”: Olek Sikora na antenie wyznał prawdę na swój temat. Chodzi o dzień, w którym się urodził
  3. „Taniec z gwiazdami”: Znamy nazwisko kolejnego uczestnika. To on zarobi najwięcej?

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl