Masz już dość swojej monotonnej pracy? Nuży cię szara codzienność? Ta praca zmieni twoje życie, zarobisz naprawdę porządne pieniądze a do tego spełnisz marzenie. 

W Finlandii poszukują łowców dość niezwykłego zjawiska. 

Praca marzeń

Jedna z firm turystycznych w Finlandii poszukuje pracowników. Jednak to, co musiałbyś robić, ciężko nazwać pracą. To bardziej przyjemność. Każdy, kogo fascynują zorze polarne, będzie wniebowzięty. Na stronie Aurora Service Europe pojawiło się ogłoszenie, które umożliwi wybranym fanom tego fascynującego zjawiska zarabianie pieniędzy w bardzo banalny sposób. Firma nie oczekuje doświadczenia. Jedyne co jest potrzebne to prawo jazdy kategorii  D1. Przepiękne zimowe miejscowości Ivalo, Utsjoki i Karigasniemi tuż za kołem podbiegunowym, czekają na pracowników z otwartymi ramionami. Brzmi jak bajka?

aurora service
fot. Pexels

ZOBACZ TEŻ: Makaron i szynka parmeńska. Przepis na zimową sałatkę prosto z Włoch

Poszukują łowców niezwykłego zjawiska

Firma poszukuje pracowników na okres dłuższej współpracy, bo aż 5 miesięcy. Zorzy polarnej najlepiej szukać między listopadem a marcem. Na niebie ukazuje się pod dwoma warunkami: jeżeli noc jest bezchmurna, a aktywność słoneczna wystarczająco duża. Stąd też potrzeba zatrudnienia na dłuższy czas. Głównym zadaniem pracownika będzie przewożenie turystów minibusem do miejsc, gdzie zorza polarna prawdopodobnie się pojawi. Zarobki, które oferuje Aurora Service są naprawdę satysfakcjonujące i rekompensują wyrobienie kosztownego prawa jazdy. W ciągu tygodnia kierowca zarobi aż 750 euro, za pracę w godzinach 19:30- 24:00. Można szybko policzyć, że za 5 miesięcy pracy przywieziemy ze sobą aż 62 tys. zł. Warto również dodać, że zakwaterowanie oraz wyżywienie dla wszystkich pracowników opłaca pracodawca. Ponadto, najistotniejsza jest sumienność pracownika, a nie doświadczenie.

– Nie potrzebujesz doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy. Kluczem do odnalezienia się w pracy w Laponii jest sumienność- reklamują pracodawcy.

Nie pozostaje nam nic innego jak aplikować!

ZOBACZ TEŻ: Wpadła w OBSESJĘ odchudzania. Piła jedną filiżankę herbaty dziennie

źrodło: fpiec.pl

 

ładowanie...

Zobacz również