Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci z wielu małżeństw. Znany tabloid powiadomił niedawno, że jedna z córek muzyka ma dziewczynę. Zdjęcia Etiennette wywołują zamieszanie w internecie.

Lider zespołu „Ich Troje” zasłynął w mediach za sprawą swojego niepowtarzalnego wizerunku i wielu romantycznych związków. Artysta był pięciokrotnie żonaty, a każde z małżeństw publicznie celebrował wraz z mediami.

Prasa zainteresowała się również starszymi dziećmi muzyka, które powoli wkraczają w dorosłość i obierają własne ścieżki kariery. Niedawno do sieci trafiły nowe informacje na temat jednej z córek Michała Wiśniewskiego, Etiennette.

Tabloid poinformował o radosnych nowinach w domu Michała Wiśniewskiego

15-latka jest owocem miłości muzyka z wokalistką Anią Świątczak. Choć małżeństwo przetrwało tylko pięć lat, artysta nadal chętnie angażuje się w życie dzieci. Niedawno Etiennette pokazała swój talent wokalny, tworząc duet ze sławnym ojcem.

Nastolatka często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje obserwatorom uroki dnia codziennego. Jej posty wypełniają modowe stylizacje, które z pewnością wyróżniają dziewczynę na tle rówieśników.

Z ostatnich relacji córki Michała Wiśniewskiego, „Super Express” wywnioskował, że doszło do pewnego przełomu w domu muzyka. Według tabloidu Etinnette przedstawiła światu swoją dziewczynę przy pomocy relacji na Instagramie.

Portal doszedł do takich stwierdzeń na podstawie serii zdjęć wykonanych w fotobudce, które udostępniła córka muzyka w mediach społecznościowych. Fotografie przedstawiają 15-latkę w towarzystwie innej dziewczyny. Pozy są dość czułe, a na jednej z nich widać jak bohaterki składają sobie romantyczny pocałunek.

Na razie córka gwiazdora nie zdradziła tożsamości tajemniczej towarzyszki, ani nie potwierdziła łączących ich relacji.

Dzieci Michała Wiśniewskiego dorastały wśród kamer

Najbardziej medialne dzieciństwo przeżyła dwójka najstarszych pociech muzyka: Fabienne oraz Xavier. Małżeństwo z Mandaryną było głośno komentowane w telewizji, gdy para postanowiła emitować swój ślub w TVN, a następnie brała udział w programie reality-show opowiadającym o ich prywatności.

Następne córki Michała Wiśniewskiego: Etiennette oraz Vivienne, rzadziej pojawiały się u boku sławnego ojca i matki, jednak miały świadomość medialnego zainteresowania ich rodzicami.

Najmłodszy syn gwiazdora, Falco, przyszedł na świat w 2021 roku jako owoc małżeństwa z Polą Wiśniewską. Para dba o prywatność rodziny, jednak nie szczędzi wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Czas pokaże, które z dzieci sławnego muzyka pójdzie jego śladami.

Michał Wiśniewski
Fragment relacji Etiennette Wiśniewskiej na Instagramie (instagram.com/etiwisniewska/)

 

View this post on Instagram

 

View this post on Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. To koniec Ich Troje? Michał Wiśniewski zabrał głos, nie pozostawił fanom żadnych złudzeń
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni