Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek. Córka Kingi Rusin pokazała pierwsze oficjalne zdjęcie. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów oraz modelka dali tym samym do zrozumienia swoim fanom (i nie tylko), że łączy ich więcej niż przyjaźń. Co takiego znajduje się na zdjęciu?

Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek. Do tej pory ich prawdziwa relacja była dość tajemnicza. Niby wszyscy wiedzieli, że są w związku, ale informacje opierały się na zrobionych ukradkiem zdjęciach, domysłach, słowach wspólnych znajomych i… tekstach piosenek. Ani na Instagramie Igi, ani Taco, który publikuje głównie zdjęcia z koncertów, nie było żadnej wspólnej fotografii. Jednak teraz nastąpił przełom. Co się stało w Sylwestra?

Taco Hemingway i Iga Lis: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Do tamtej pory związek córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin z Filipem „Taco Hemingwayem” Szcześniakiem był tajemnicą poliszynela. Z jednej strony od bardzo dawna mówiło się, że parę łączy miłość. Z drugiej, żadna z zainteresowanych stron oficjalnie nie potwierdzała, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość.

Plotki przybrały na sile, gdy 13 lipca 2018 roku ukazał się album Cafe Belga. W wielu piosenkach – m.in. Modigliani, Abonent jest czasowo niedostępny, Fiji przewija się wątek związku ich bohatera z pewną kobietą. Wielu fanów uznało, że Filip Szcześniak śpiewa o swoich relacjach z Igą. Wywołało to niemałe kontrowersje, ponieważ w utworach pojawiają się np. frazy w rodzaju: 

Ona nago, jestem Modigliani, Modigliani
Złote włosy i bordowy stanik, jak Gryffindor 
Świeci szyją jestem Modigliani, Modigliani
Zdejmuj suknię, ej
W końcu sami.

Pikanterii dodawał fakt, że parę dzieli znaczna różnica wieku. Powstawały nawet memy, których bohaterką byli rodzice Igi, a także plotki, że Rusin i Lis nie akceptują związku córki. 

Taco Hemingway i Iga Lis: wreszcie ogłosili swoją miłość przed światem!

Dwa dni temu, w sylwestra, Iga Lis opublikowała zdjęcie, z którego jednoznacznie wynika, że ona i Szcześniak są w związku. Spotkało się to z wielkim rozgłosem i entuzjazmem wszystkich osób, które kibicują ich relacji.

Taco Hemingway i Iga Lis otrzymali pod zdjęciem liczne gratulacje od fanów. My także życzymy związkowi Igi i Taco wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taco hemingway
fot. instagram.com @iga_lis

Iga Lis niedawno rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii. Najwyraźniej odległość nie zaszkodziła jej związkowi z raperem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPolski serial HBO wśród najlepszych produkcji na świecie. To ogromny sukces!
Następny artykułAgnieszka Woźniak Starak: Adam Badziak ma niezwykłe zajęcie. Co robi były mąż gwiazdy?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.