Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek. Córka Kingi Rusin pokazała pierwsze oficjalne zdjęcie. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów oraz modelka dali tym samym do zrozumienia swoim fanom (i nie tylko), że łączy ich więcej niż przyjaźń. Co takiego znajduje się na zdjęciu?

Taco Hemingway i Iga Lis potwierdzili związek. Do tej pory ich prawdziwa relacja była dość tajemnicza. Niby wszyscy wiedzieli, że są w związku, ale informacje opierały się na zrobionych ukradkiem zdjęciach, domysłach, słowach wspólnych znajomych i… tekstach piosenek. Ani na Instagramie Igi, ani Taco, który publikuje głównie zdjęcia z koncertów, nie było żadnej wspólnej fotografii. Jednak teraz nastąpił przełom. Co się stało w Sylwestra?

Taco Hemingway i Iga Lis: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Do tamtej pory związek córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin z Filipem „Taco Hemingwayem” Szcześniakiem był tajemnicą poliszynela. Z jednej strony od bardzo dawna mówiło się, że parę łączy miłość. Z drugiej, żadna z zainteresowanych stron oficjalnie nie potwierdzała, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość.

Plotki przybrały na sile, gdy 13 lipca 2018 roku ukazał się album Cafe Belga. W wielu piosenkach – m.in. Modigliani, Abonent jest czasowo niedostępny, Fiji przewija się wątek związku ich bohatera z pewną kobietą. Wielu fanów uznało, że Filip Szcześniak śpiewa o swoich relacjach z Igą. Wywołało to niemałe kontrowersje, ponieważ w utworach pojawiają się np. frazy w rodzaju:

Ona nago, jestem Modigliani, Modigliani
Złote włosy i bordowy stanik, jak Gryffindor
Świeci szyją jestem Modigliani, Modigliani
Zdejmuj suknię, ej
W końcu sami.

Pikanterii dodawał fakt, że parę dzieli znaczna różnica wieku. Powstawały nawet memy, których bohaterką byli rodzice Igi, a także plotki, że Rusin i Lis nie akceptują związku córki.

Taco Hemingway i Iga Lis: wreszcie ogłosili swoją miłość przed światem!

Dwa dni temu, w sylwestra, Iga Lis opublikowała zdjęcie, z którego jednoznacznie wynika, że ona i Szcześniak są w związku. Spotkało się to z wielkim rozgłosem i entuzjazmem wszystkich osób, które kibicują ich relacji.

Taco Hemingway i Iga Lis otrzymali pod zdjęciem liczne gratulacje od fanów. My także życzymy związkowi Igi i Taco wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taco hemingway
fot. instagram.com @iga_lis

Iga Lis niedawno rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii. Najwyraźniej odległość nie zaszkodziła jej związkowi z raperem.

taco hemingway
fot. instagram.com @tacohemingway_fan

Spore kontrowersje budziła różnica wieku między Taco i Igą, która wynosi niemal 10 lat. Pojawiły się plotki, że rodzice modelki patrzą na ten związek nieprzychylnym okiem.

taco hemingway
fot. instagram.com @iga_lis

Para była widziana razem między innymi na zeszłorocznym Open’er Festival.

taco hemingway
fot. instagram.com @tacohemingway_fan

Taco Hemingway należy do artystów, którzy pilnie strzegą swojej prywatności i unikają paparazzi jak ognia.

taco hemingway
fot. instagram.com @iga_lis

Kibicujecie związkowi Igi i Taco?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykłe przyjaźnie wśród zwierząt. 5 uroczych par ze świata zwierząt
  2. Ewa Chodakowska: wymiary trenerki są idealne. Mamy pełną listę!
  3. Budzisz się w nocy o tej samej porze? Sprawdź, co to znaczy

źródło: glamour.pl, gala.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.