Anna Lewandowska od kilku dni przebywa w Katarze, gdzie wspiera męża podczas tegorocznego mundialu. W wolnym czasie zwiedza zakątki azjatyckiego państwa. Ostatnia stylizacja wywołała sporo emocji w internautach.

Małżeństwo wspiera się w prywatnych oraz zawodowych ambicjach. Gdy Robert Lewandowski zdobył nowy kontrakt piłkarski, jego żona z córkami bez wahania przeprowadziła się do Barcelony. Teraz duet podbija serca mieszkańców Kataru.

Anna Lewandowska cała na czarno w Katarze

Od kilku dni w mediach społecznościowych gwiazdy można zauważyć, jak spędza czas poza piłkarskim stadionem. Jednym z jej ulubionych aktywności jest odkrywanie pięknych zakątków odwiedzanego kraju.

Podczas wieczornego spaceru Anna Lewandowska pokazała stylizację, której nie powstydziłaby się żadna polska ani zagraniczna gwiazda. Ulice azjatyckiego kraju podbijała w eleganckim komplecie z szeroką marynarką i luźnymi spodniami w ponadczasowej czerni.

Najbardziej rzucającymi się w oczy elementami stroju był srebrny błyszczący pasek, podkreślający jej szczupłą talię oraz duża nausznica, skupiająca uwagę na rozpromienionej twarzy. Internauci nie byli w stanie pohamować komplementów.

Jak zawsze wyglądasz nieziemsko.

— Szyk i klasa jedyna w swoim rodzaju.

— Klasa w każdym calu.

— Pięknie wyglądasz — komentowano.

Anna Lewandowska dopinguje męża podczas mundialu

Polska reprezentacja ma za sobą już pierwsze doświadczenia sportowej rywalizacji. Po bezbramkowym spotkaniu z Meksykiem nie dało się ukryć smutku, przede wszystkim ze strony kapitana, Roberta Lewandowskiego.

W mediach społecznościowych mógł on liczyć na wsparcie fanów piłki nożnej, a także żony. Anna Lewandowska jeszcze przed rozpoczęciem wtorkowego spotkania pokazała zdjęcie sprzed stadionu w koszulce z numerem męża. Z radością robiła sobie także zdjęcia z kibicami przeciwnej drużyny.

Po pierwszej rozgrywce Polaków wspierała męża w internecie, zostawiając czerwone serce pod jego przepraszającym postem, a także na miejscu. Para w wolnym czasie wybrała się na romantyczny spacer po okolicy.

Przed reprezentacją jeszcze dwa mecze (z Arabią Saudyjską i Argentyną), które są szansą na pokazanie umiejętności. Drużyna może liczyć na wsparcie zarówno na trybunach, jak i przed odbiornikami. Najbliższe spotkanie już w sobotę 26 listopada o godzinie 14:00.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Anna Lewandowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annalewandowska/)
Anna Lewandowska
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/annalewandowska/)
Anna Lewandowska
fot. IMAGO/JB Autissier/Imago Sport and News/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi