25 czerwca Tadeusz Müller, syn restauratorki Magdy Gessler, poślubił swoją ukochaną, Małgorzatę Downar. Chociaż z partnerką postanowił zorganizować uroczystość z dala od blasku fleszy, to sławna mama pochwaliła się fragmentem imprezy w mediach społecznościowych. Na udostępnionym filmiku Magda Gessler króluje na parkiecie.

Gessler to jedna z bardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Restauratorka słynie ze swoich emocjonalnych reakcji i ciętego języka. Gwiazda nie traci swojego temperamentu również na parkiecie. W trakcie wesela swojego syna robiła prawdziwe show.

Syn Magdy Gessler wziął ślub

Tadeusz Müller to syn Magdy Gessler i niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera. Pierwsze lata swojego życia spędził w Hiszpanii, jednak tuż przed upadkiem komunizmu wrócił do Polski. Zawodowo Müller postanowił pójść w ślady mamy i poświęcił się gastronomii. Obecnie można oglądać go w telewizji, gdzie prowadzi program „Z gruntu zdrowo”.

Teraz 39-letni syn Magdy Gessler postanowił na stałe związać się ze swoją ukochaną, Małgorzatą Downar – właścicielką Agencji WeGrowth. Para zaręczyła się w czerwcu ubiegłego roku podczas wakacji na Majorce. Swoje wesele postanowili zorganizować na Mazurach, na największym w Polsce żaglowcu śródlądowym „Chopin”.

Restauratorka przejęła parkiet na weselu syna

Pierwsza ślubem Tadeusza pochwaliła się Lara Gessler, która udostępniła na Instagramie zdjęcia z imprezy. Okazało się, że państwo młodzi postawili w tym dniu na oryginalne stylizacje. Mężczyzna wystąpił w łososiowej marynarce, a jego żona miała na sobie krótką sukienkę.

– Mój brat jest mężem! Kocham Was — pisała szczęśliwa Lara.

Wydarzenie postanowiła docenić również sama Magda Gessler, która opublikowała krótki filmik z parkietu. Najpierw na nagraniu widzimy bawiącą się Larę, a chwilę później kamera zatrzymuje się na sławnej mamie. Gwiazda korzysta z imprezy i energicznie tańczy ze swoim synem.

– Taniec rodzinny…na cudownym weselu ukochanego syna — napisała Gessler.

Jak wam się podoba?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magda Gessler opowiedziała o śmierci swojego dziecka. Gwiazda wyznała, jak przeżyła ten cios
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Instagram/Magda Gessler