Olga Buława zdobyła tytuł Miss Polski 2018. Uroda, wykształcenie i zainteresowania otworzyły jej drogę do wygranej, jednak warto się zastanowić, kim właściwie jest nowa zwyciężczyni? Skąd pochodzi? 

Olga Buława to człowiek orkiestra, magisterskie studia, świetna praca i tytuł Miss Polski otwierają drogę do kariery. Niektórzy twierdzą, że miała ładniejsze rywalki i nie powinna wygrać. Czy obecna Miss Polski powinna być wyłącznie ładna? Jak wygląda Olga Buława? 

Olga Buława Miss Polski 2018 

Piękna i naturalna, mówi o sobie fanka Harry’ego Pottera, lubi jazdę na rowerze na longboardzie. Zwyciężczyni może pochwalić się zainteresowaniami, ale i urodą, która z pewnością nie zdradza, ile ma lat. Naturalna i delikatna uroda, a w dodatku piękny uśmiech doprowadziły ją do wygranej. Kim jest Olga Buława? Śledząc jej Instagram, możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy — przedstawia na nim swoje codzienne życie, które jest dosyć zwariowane. Followersi, a jest ich 10 tysięcy, może być na bieżąco z jej podróżami. Gdzie pracuje ? Pracuje jako stewardessa w firmie PLL LOT. To by wyjaśniało wiele egzotycznych miejsc, które możemy zobaczyć na profilu nowej Miss. Do nich możemy zaliczyć Singapur, Nowy Jork, Kanadę czy też Kazachstan.

Jak wygląda Miss Polski? 

Szczupła brunetka o zielonych oczach zdecydowanie podbiła serca jury. Zwyciężczyni jest ucieleśnieniem polskiej urody — pełne usta, ładny uśmiech i zielone oczy. Jak to się stało, że wzięła udział w wyborach Miss Polski 2018? Jak się okazuje, misska zdobyła wcześniej tytuł 2 Wicemiss Polski Województwa zachodniopomorskiego i tym razem reprezentowała ten region na głównych wyborach. Skąd jest Olga Buława? Nowa Miss pochodzi ze Świnoujścia i mieszka obecnie w Warszawie. 

Dla jednych Olga Buława mogła wygrać niesprawiedliwie, prawdą jest, że każdy ma swój ulubiony kanon urody, a wszystkie uczestniczki były piękne. My z oczywiście gratulujemy i życzymy powodzenia! 

ZOBACZ GALERIĘ: 

Olga Buława
Fot. instagram.com/olgabulawa/ 

Olga Buława pochodzi ze Świnoujścia, dlatego na wyborach reprezentowała województwo zachodniopomorskie. Obecnie mieszka w Warszawie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułInstagram wprowadza WIELKIE zmiany. Koniec z kupowaniem obserwujących
Następny artykułEmma Stone zagra czarny charakter z kultowej bajki. Będzie kolejny Oscar?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.