Ashley Isaacs z miesiąca na miesiąc jest coraz chudsza. 

Dziewczyna zmaga się z anoreksją i chorobą psychiczną. Najprawdopodobniej jest najchudszą dziewczyną na Instagramie. Mimo, że sama nie potwierdziła tych informacji, ze zdjęć i komentarzy można wywnioskować, że jej waga nie przekracza 25 kg! Jej obserwatorzy są przerażeni i boją się o jej życie…

Ashley Isaacs to sama skóra i kości, trudno więc dziwić się jej obserwatorom, że są przerażeni. Dziewczyna na swoim profilu wstawia zdjęcia stylizacji i pokazuje swoje przerażająco chude ciało. Można odnieść wrażenie, że podoba jej się odbicie w lustrze…

Skontaktowaliśmy się ze specjalistką leczenia zaburzeń odżywiania, według której, osoby chore na anoreksję czują się lepsze od innych, piękniejsze, czystsze. To niestety powoduje, że inne dziewczęta chcą je naśladować.

– Jak wiemy anoreksja jest chorobą śmiertelną, w obecnych czasach gdzie wszędzie jest kult chudości, łatwo jest wpaść w wir choroby, ale bardzo trudno się z niego wydostać – nie każdemu się to udaje. Bohaterka tego artykułu potrzebuje pomocy specjalistów, ale istnieje też niebezpieczeństwo dla innych, szczególnie młodych dziewcząt, dla których jej chudość może być inspiracją – ocenia Monika Ciszek-Skwierczyńska, specjalistka leczenia zaburzeń odżywiania.

Bardzo często dzieje się tak, że osoby chore na anoreksję eksponuje swoje chude ciało. Czują się lepsze od innych, piękniejsze, czyste, a inni chcą je naśladować. Zdjęcia przedstawiane są w sposób zabawny, a z doświadczenia zawodowego wiem, że życie osób chorujących na anoreksję jest źródłem smutku, udręki i bezradności w wielu aspektach życia – dodaje ekspertka.

Zobaczcie przerażające zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/Bd3nsk0FL8k/?taken-by=ghost.in.my.pocket

ZOBACZ TEŻ: Polska blogerka znów DOTKNĘŁA Biebera. „Nie wierzę, że JA DOKONAŁAM TEGO”

ładowanie...

Zobacz również