Connect with us

WTF

Tak wygląda NAJCHUDSZA dziewczyna na Instagramie. Waży tylko 25 kg

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 8
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Ashley Isaacs z miesiąca na miesiąc jest coraz chudsza. 

Dziewczyna zmaga się z anoreksją i chorobą psychiczną. Najprawdopodobniej jest najchudszą dziewczyną na Instagramie. Mimo, że sama nie potwierdziła tych informacji, ze zdjęć i komentarzy można wywnioskować, że jej waga nie przekracza 25 kg! Jej obserwatorzy są przerażeni i boją się o jej życie…

Ashley Isaacs to sama skóra i kości, trudno więc dziwić się jej obserwatorom, że są przerażeni. Dziewczyna na swoim profilu wstawia zdjęcia stylizacji i pokazuje swoje przerażająco chude ciało. Można odnieść wrażenie, że podoba jej się odbicie w lustrze…

Skontaktowaliśmy się ze specjalistką leczenia zaburzeń odżywiania, według której, osoby chore na anoreksję czują się lepsze od innych, piękniejsze, czystsze. To niestety powoduje, że inne dziewczęta chcą je naśladować.

– Jak wiemy anoreksja jest chorobą śmiertelną, w obecnych czasach gdzie wszędzie jest kult chudości, łatwo jest wpaść w wir choroby, ale bardzo trudno się z niego wydostać – nie każdemu się to udaje. Bohaterka tego artykułu potrzebuje pomocy specjalistów, ale istnieje też niebezpieczeństwo dla innych, szczególnie młodych dziewcząt, dla których jej chudość może być inspiracją – ocenia Monika Ciszek-Skwierczyńska, specjalistka leczenia zaburzeń odżywiania.

Bardzo często dzieje się tak, że osoby chore na anoreksję eksponuje swoje chude ciało. Czują się lepsze od innych, piękniejsze, czyste, a inni chcą je naśladować. Zdjęcia przedstawiane są w sposób zabawny, a z doświadczenia zawodowego wiem, że życie osób chorujących na anoreksję jest źródłem smutku, udręki i bezradności w wielu aspektach życia – dodaje ekspertka.

Zobaczcie przerażające zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/Bd3nsk0FL8k/?taken-by=ghost.in.my.pocket

ZOBACZ TEŻ: Polska blogerka znów DOTKNĘŁA Biebera. „Nie wierzę, że JA DOKONAŁAM TEGO”

WSTECZ1 z 8
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy