Stało się, to na co wszyscy czekali. Redakcja Vogue Polska właśnie pokazała pierwszą okładkę polskiej biblii mody. Zaskoczenie jest o tyle duże, że zamiast pięknie wystylizowanej gwiazdy na okładce widzimy Pałac Kultury i Nauki, rosyjską wołgę i oczywiście – Anję Rubik i Małgosię Bele. Dobry pomysł? 

Pierwszy, kultowy numer Vogue Polska trafi do kiosków 14 lutego. A gazeta będzie kosztować 16,90 zł. Pierwsza okładka może wydawać się nieco przytłaczająca, skąpany w smogu Pałac Kultury i Nauki w Warszawie i rosyjska wołga to ciekawy pomysł.

Zdjęcia wykonał Juergen Teller, niemiecki fotograf. Sesja nie została poddana obróbce graficznej, a w środku znajdziemy zdjęcia innych znanych Polaków, Krystyny Jandy, Lecha Wałęsy i Janusza Gajosa.

ZOBACZ TEŻ: Rozdano TeleKamery 2018! Nagrodzono wiele gwiazd [PEŁNA LISTA]

Pierwsza okładka Vogue Polska

Redaktor naczelny Filip Niedenthal powiedział:

– Dla mnie od początku było jasne, że bohaterkami pierwszej okładki powinny być Małgorzata Bela i Anja Rubik. Razem, jak nigdy dotądOd dwudziestu lat jestem wiernym fanem Juergena Tellera. Marzyłem, by móc zaprosić go do Polski i obserwować przy pracy. Spełniło się z nawiązką. Zrobiliśmy razem sesję, która na pewno niejednego zaskoczy. 

facebook.com/VoguePolska

Poznajcie całą ekipę Vogue Polska

Vogue Polska na licencji wydawnictwa Condé Nast International, będzie wydawany przez spółkę Visteria, założoną przez Katarzynę Kulczyk.

Redaktorem naczelnym został Filip Niedenthal. Jest on czwartym w historii mężczyzną zajmującym funkcję redaktora naczelnego w Vogue.

Editor-at-large (ambasadorką Vogue Polska) została Małgosia Bela.

Zastępcą redaktora naczelnego została Joanna Lorynowicz.

Funkcję szefa działu mody będzie pełnić Daniela Agnelli.

Dyrektor zarządzającą to Justyna Markiewicz.

Szefem działu kultury została Anda Rottenberg.

Dyrektorem artystycznym został Łukasz Aksamit.

Szefową online Vogue.pl została Hanna Rydlewska.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Górniak nawiązała znajomość z ojcem sióstr Hadid

źródło: pudelek.pl, businessinsider.com.pl

ładowanie...

Zobacz również