Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tama pękła, żona Pawła Golca o rozgoryczeniu i żalu. Poświęciła wszystko dla rodziny
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.07.2023 10:13

Tama pękła, żona Pawła Golca o rozgoryczeniu i żalu. Poświęciła wszystko dla rodziny

Żona Pawła Golca poświęciła wszystko dla rodziny
Żona Pawła Golca poświęciła wszystko dla rodziny, fot. KAPIF

Paweł Golec może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą artystyczną, jaką rozkręcił u boku swojego brata bliźniaka Łukasza, ale również szczęśliwą rodziną. Mało kto wie, że jego żona Katarzyna Kułaczewska także zawodowo związana jest ze sceną, ale dla rodziny poświęciła swoją wielką pasję.

Żona Pawła Golca również jest artystką, lecz dla rodziny porzuciła swoją karierę

Ukochana Pawła Golca stroni od mediów i blasku fleszy, a to wszystko sprawia, że cieszy się o wiele mniejszą rozpoznawalnością niż chociażby jej szwagierka Edyta Golec. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Katarzyna Kułaczewska, podobnie jak jej najbliższa rodzina, również związana jest ze sztuką i sceną.

Żona muzyka ukończyła studia na Wydziale Sztuki Lalkarskiej na Akademii Teatralnej w Białymstoku, z którego pochodzi. Krótko po zakończeniu edukacji znalazła pracę w swoim rodzinnym mieście - otrzymała angaż w teatrze “Banialuka”. Niestety, niedługo był dane jej cieszyć się swoją wymarzoną pracą.

Paweł Golec żona 1.jpg
Żona Pawła Golca z zawodu jest aktorką, fot. KAPIF
Nie żyje Sinead O’Connor. Uwielbiana gwiazda odeszła w wieku 56 lat, jej utwory zostają w sercach na zawsze

To dla rodziny żona Pawła Golca porzuciła swoją miłość do sceny

Niestety, ciąża i życie rodzinne sprawiły, że aktorka straciła swoją ukochaną pracę. Krótko po urodzeniu swojej pierwszej córki Mai Katarzyna Kułaczewska została zwolniona z teatru. Do dziś żałuje, że tak potoczyła się jej kariera, ale zdaje sobie sprawę, że gdyby nie to, nie doczekałaby się tak cudownej rodziny, jaką może pochwalić się w tej chwili. Opowiedziała o tym podczas wywiadu dla serwisu “Co za tydzień”

Żałowałam. Oczywiście. Skłamałabym, gdybym odpowiedziała inaczej. Miałam żal, że zwolniono mnie z teatru, że mogłam robić przedstawienia, że po to przecież studiowałam, żeby pracować w zawodzie, że to moja pasja. Byłam rozgoryczona. Ale dziś, patrząc na to, co mam w zamian, wiem, że to była dobra droga. Mam wspaniałe dwie córki.

Trudności z zatrudnieniem nie sprawiły, że żona Pawła Golca całkiem porzuciła marzenia o aktorstwie. Pracowała później jako asystent  reżysera przy różnych koncertach telewizyjnych oraz ich produkcji, a także wydała trzy słuchowiska dla dzieci.

Paweł Golec żona 2.jpg
To dla rodziny żona Pawła Golca poświęciła karierę, fot. KAPIF

Paweł Golec poznał swoją ukochaną podczas koncertu

Zakochani poznali się już w 1999 roku podczas koncertu zespołu Golec uOrkiestra w Bielsku-Białej. Co ciekawe, ukochana muzyka wcale nie planowała iść na ten występ, ale namówili ją do tego znajomi z pracy. Właśnie wtedy Paweł Golec po raz pierwszy zobaczył Katarzynę Kułaczewską i zakochał się bez pamięci.

Niedługo później, bo w 2001 roku zakochani powiedzieli sobie sakramentalne “tak”, a dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza pociecha Maja. W 2013 roku rodzina powiększyła się o kolejnego członka - córeczkę Anię.

Zobacz zdjęcia:

Paweł Golec żona 4.jpg
Paweł Golec doczekał się pięknej rodziny, fot. KAPIF