Taniec z gwiazdami: tancerka piątej edycji programu zaliczyła niemałą wpadkę na wizji. Podczas występu na żywo, dwukrotnie się przewróciła, co rozpoczęło falę domysłów. Internauci podejrzewają, że ta była pijana podczas występu! Gwiazda odniosła się do krążących na ten temat plotek. 

Taniec z gwiazdami to program, który świeci triumfy na całym świecie. W związku z tym, że format jest pokazywany na żywo, nie trudno o wpadkę na antenie, a taką ostatnio zaliczyła Katya Jones. Tancerka kultowego show dwukrotnie upadła podczas występu, co zasugerowało mediom, że była pod wpływem alkoholu. Teraz podejrzana gwiazda się tłumaczy. 

Taniec z gwiazdami: pijana uczestniczka 

Taniec z gwiazdami budzi wielkie emocje wśród widzów na całym świecie. Mimo że format jest na antenie już od ponad 15 lat, to wciąż cieszy się milionową widownią, a jego uczestnicy niezwykłym zainteresowaniem. Z pewnością wpadki gwiazd to temat, który najbardziej cieszy złośliwych internautów, a tancerka z brytyjskiej edycji programu tak ową zaliczyła. Katya Jones, bo o niej mowa jest popularną w Wielkiej Brytanii tancerką. W 2017 roku udało jej się nawet wygrać taneczne show, jednak w obecnej edycji nie idzie jej już najlepiej, a najnowszy odcinek jest najlepszym tego dowodem. 

taniec
instagram.com/mrs_katjones

Partnerem tancerki w programie jest prezenter telewizji śniadaniowej Mike Bushell. W trakcie najnowszego odcinka para zatańczyła do hit It’s Raining Men i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Katya podczas tańca upadła na parkiet. Tancerka szybko się podniosła i dokończyła układ. Jurorzy nie byli wyrozumiali i występ okrzyknęli tragicznym. Katya stanęła w obronie swojego partnera, mówiąc, że ten nie jest winien jej upadku.

Niestety to nie koniec złej passy Katye na parkiecie. Gdy para zakończyła występ i szła w kierunku prowadzącej program Claudii Winkleman, tancerka zaliczyła kolejny upadek. Gospodyni show zaniepokojona stanem tancerki zapytała, czy nic się jej nie stało, a internauci zaczęli sugerować w komentarzach, że ta była pijana podczas występu. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana, tłumacząc się na twitterze, że nie była pijana, a drugu upadek zainscenizowała sama.

 

Kim jest Katya Jones?

Katya Jones jest rosyjską tancerką znaną z brytyjskiej wersji programu Taniec z gwiazdami. Taniec towarzyszył jej już od najmłodszych lat, bo już w wieku sześciu lat zaczęła ćwiczyć taniec i gimnastykę. Katya jest znana również z programu BBC: Strictly Come Dancing. W 2013 roku wyszła za mąż, za swojego chłopaka Neil Jonesa, jednak para po pięciu latach zdecydowała się na separację. 

taniec
instagram.com/mrs_katjones

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródło: fakt24.pl