Taniec z gwiazdami: 4-letnia córka jednego z członków jury została za granicą, podczas gdy oboje jej rodzice znajdowali się w dwóch innych krajach. Dramatyczna historia, w której główną rolę odegrał koronawirus. Tragiczna sytuacja na świecie i ogłoszenie pandemii mogło na długo rozdzielić 4-latkę od swojej rodziny.

Taniec z gwiazdami: jeden z członków jury odważył się opowiedzieć o trudnej sytuacji, jaka go spotkała. Dramatyczne chwile i rozdzielenie z córką to zaledwie namiastka tego doświadczenia. Koronawirus i sytuacja nim wywołana nie oszczędza nikogo.

Taniec z gwiazdami: dramatyczna historia członka jury

Koronawirus rozprzestrzenił się po świecie w dramatycznym tempie. Wielu ogłoszenie stanu pandemii spotkało poza granicami własnego kraju, podczas podróży, pracy, z dala od najbliższych. Walczyli z czasem, by wrócić do swoich domów. Taka historia spotkała jednego z członków popularnego programu Polsatu.

Michał Malitowski przeżył naprawdę dramatyczne chwile. Swoją historią podzielił się w wywiadzie udzielonym dla Twojego Imperium. Kiedy ogłoszono stan pandemii, tancerz znajdował się wraz ze swoją żoną Julią Phillips w Polsce, właśnie nagrywał kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami. W tym samym momencie jego córka Lia znajdowała się w Londynie, a jej mama pracowała na Ukrainie.

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Michał Malitowski córka

Michał Malitowski córka to 4-letnia Lia. Dziewczyna jest owocem związku tancerza z Joanną Leunis. W momencie, gdy jej rodzice znajdowali się w Polsce i na Ukrainie, ona przebywała w Londynie ze swoją babcią. W Wielkiej Brytanii tancerz mieszka na co dzień. Mężczyzna wspomina, że pełen nerwów i strachu czekał wraz z żoną na lotnisku na samolot. Za chwilę polskie granice miały zostać zamknięte.

Na szczęście Michał Malitowski zdążył dolecieć do Londynu. Tam obostrzenia zostały wprowadzone znacznie później niż w Polsce. Dzięki temu mężczyzna zdążył przyjechać do córki. Razem z żoną wynajął dom blisko miejsca zamieszkania Lii i jej mamy, tak by mogli się odwiedzać, najczęściej jak to jest możliwe. 

Z Julią robimy wszystko, co w naszej mocy, by Lia jak najmniej odczuła tę sytuację. Żeby nie udzielił jej się lęk, niepewność, tęsknota, które przecież także odczuwamy – opowiada tancerz w wywiadzie. 

Na szczęście ta historia miała dobre zakończenie. Tancerz dosłownie wygrał walkę z czasem. Kilka dni po jego wyjeździe zdecydowano by granice Polski zamknąć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
fot.instagram.com/mmalitowski

Córka Lia jest oczkiem w głowie Michała Malitowskiego. Mężczyzna przeżył dramat, gdy granice Polski miały zostać zamknięte.

taniec z gwiazdami
fot.instagram.com/mmalitowski

Michał Malitowski jest w jury Tańca z Gwiazdami od 2014 roku. 

taniec z gwiazdami
fot.instagram.com/mmalitowski

Żoną Michała Malitowskiego została Julia Philips. Para jest bardzo szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  2. „Są wskazania, że Chiny oszukiwały świat” . Bardzo mocne słowa polskiego eksperta
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowisko

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułBardzo smutna wiadomość, nie żyje chłopiec. Winny okazał się ojciec
Następny artykułAlicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Pojawiło się nagranie, po którym wiele osób nie ma już wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl