Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa przyjęła propozycję Polsatu i wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”! Już niedługo zgarnie prawdziwą fortunę
Karina Sulich
Karina Sulich 06.01.2020 22:01

Julia Wieniawa przyjęła propozycję Polsatu i wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”! Już niedługo zgarnie prawdziwą fortunę

taniec z gwiazdami
instagram.com/juliawieniawa

Taniec z Gwiazdami wciąż cieszy się ogromną popularnością, a każdy odcinek zbiera przed telewizory tysiące widzów. W przyszłym sezonie, na deskach parkietu wystąpi Julia Wieniawa! Ile zarobi gwiazda?

Julia Wieniawa, która swoją aktorską karierę nieśmiało rozpoczynała w serialu Rodzinka.pl stała się prawdziwą gwiazdą. Duże firmy chętnie podpisują z nią kontrakty reklamowe, a gwiazda nie odpuszcza żadnego bankietu! Nic więc dziwnego, że teraz o młodą aktorkę połasił się Taniec z Gwiazdami. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli podziwiać zmagania artystki w nadchodzącym sezonie!

Julia Wieniawa w „Tańcu z Gwiazdami”

Julia Wieniawa ma zaledwie 21 lat, a już podbiła świat show-biznesu. Jej grę aktorską mogliśmy podziwiać zarówno w telewizyjnych, jak i kinowych produkcjach. Ostatnio było o niej głośno za sprawą serialu Polsatu — Zawsze Warto, gdzie u boku Katarzyny Zielińskiej Wieniawa wcieliła się w rolę Ady. Nic więc dziwnego, że stacja zaproponowała gwieździe udział w swoim topowym programie Taniec z Gwiazdami.

Wygląda na to, że aktorka przyjęła ofertę. Dowód? Okładka dwutygodnika Flesz! Tam możemy znaleźć informację o tym, że Wieniawa zawalczy o Kryształową Kulę i to za pokaźną sumę! Konto aktorki już zapewne pęka w szwach, ale to za udział w show zgarnie prawdziwą fortunę. Jak myślicie, ile zapłaci Polsat? Choć tego jeszcze nie wiemy, jesteśmy pewne, że Julia zajdzie w programie bardzo daleko. Nie zapominajmy, że gwiazda jest niezwykle wysportowana, a jedną z jej pasji jest właśnie taniec!

Taniec z Gwiazdami – nowa edycja

Nowa edycja programu ma pojawić się na wiosnę 2020 roku, co oznacza, że zmagania gwiazd będziemy mogli oglądać już w marcu! Zmianie ulegnie jury programu. Tym razem uczestników ocenią Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Ola Jordan.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa jest niezwykle wysportowana.

SIOSTRA

Gwiazda jest naprawdę rozchwytywana.

taniec z gwiazdami

Jedną z pasji aktorki jest taniec. Czy dzięki temu wygra Taniec z gwiazdami?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: jastrzabpost.pl