Taniec z Gwiazdami: w oficjalnym komunikacie twórcy programu poinformowali, że jeden z tancerzy rezygnuje z programu. Dla fanów show to bardzo smutne wieści. Piątkowe występy będą jednymi z najważniejszych w tym sezonie, dlatego gwiazda, która niespodziewanie traci partnera, nagle znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. 

W piątek widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć ćwierćfinał tanecznego show. Niestety, zarówno w nim, jak i w kolejnych odcinkach zabraknie Adama Adamonisa, partnera Sandry Kubickiej. Taniec z gwiazdami do tej pory przyniósł im mnóstwo szczęścia i wiele ciepłych słów z ust jurorów. Teraz szanse modelki na zwycięstwo mogą znacznie spaść!

Taniec z gwiazdami: Adam Adamonis odchodzi z programu

Adam Adamonis już kilka tygodni temu doznał poważnej kontuzji, ale nie chciał zostawiać Sandry tuż przed najważniejszymi odcinkami. W jednym odcinku zastąpił go inny tancerz, a w kolejnym Adam wrócił na parkiet. Niestety, uraz znowu dał o sobie znać, dlatego partner modelki odchodzi z programu.

– Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w Tańcu z gwiazdami. Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki! A z kim wystąpi Sandra? Przekonamy się jutro o 20.05 – czytamy na Instagramie.

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami

Tancerz nie ukrywa, że jest mu bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Sandra Kubicka przeżywa ogromny stres tuż przed samą metą. Adam Adamonis podkreśla jednak, że jest z niej bardzo dumny i z całych sił będzie trzymał za nią kciuki.

Kim jest Adam Adamonis?

Adam Adamonis jest tancerzem i aktorem. W obecnej edycji Tańca z gwiazdami pojawił się po raz pierwszy i bardzo szybko zyskał sympatię widzów. Razem z Sandrą Kubicką zdobyli wiele pozytywnych ocen od jurorów.

– Osiągnąłem najwyższą klasę taneczną S i przez wiele lat brałem udział jako zawodnik w międzynarodowych turniejach tanecznych. Potem moją przygodę z tańcem postanowiłem połączyć też z pracą sceniczną. I tak rozpocząłem przygodę z aktorstwem. Ukończyłem Akademię Teatralną — mówił w rozmowie z portalem fit.pl

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami

Do tej pory widzowie znali Adama Adamonisa głównie z seriali. Grał w Barwach szczęścia czy Na Wspólnejale najwięcej fanów zdobył dzięki roli Andrzeja w serialu Przyjaciółki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  3. Córka Katarzyny Pakosińskiej przechodzi burzliwy czas. „Czy to moje dziecko?”
  4. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułNajinteligentniejsze znaki zodiaku. To prawdziwi geniusze!
Następny artykułMichał Szpak marzy o ojcostwie? „To jest trochę jak z posiadaniem psa”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.