Ta informacja niewątpliwie nie będzie w smak dziesiątkom tysięcy telewidzów w całej Polsce. Jeden z najpopularniejszych tanecznych programów, Taniec z gwiazdami znika z wiosennej ramówki telewizji Polsat. Zostanie zastąpiony 14. edycją Twoja twarz brzmi znajomo. Decyzja włodarzy stacji była jednoznaczna i sprecyzowana. Informację podał portal Wirtualne Media.

Fani programu Taniec z gwiazdami nie będą mogli dobrze wspominać początku 2021 roku w odniesieniu do swojego ulubionego tanecznego show. Według przekazywanych przez Wirtualne Media wiadomości program niestety zostanie zniesiony z wiosennej ramówki Polsatu.

Taniec z gwiazdami znika z wiosennej ramówki Polsatu

Jeden z ulubionych tanecznych show, w którym Ivona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski oceniają występy popularnych gwiazd i tancerzy, nie pojawi się wiosną na antenie. Według ustaleń portalu wirtualnemedia.pl Polsat zdecydował się przerwać program ze względu na w dalszym ciągu niepewną sytuację pandemiczną w Polsce. Jednak na tym nie koniec.

Okazuje się, że ma on zostać zastąpiony 14. edycją programu Twoja twarz brzmi znajomo. Decyzja włodarzy stacji miała być jasna i stanowcza. Nie chcą powtórki z ubiegłego roku, kiedy to 11. sezon Tańca z gwiazdami napotkały ogromne problemy przez epidemię COVID-19. Program z konieczności musiał zostać przerwany.

Uczestnicy show wrócili na antenę dopiero we wrześniu, jednak w okrojonym składzie. Marcin Bosak i Janja Lesnar z powodów bezpieczeństwa zdecydowali się zakończyć współpracę z programem. Od tamtej pory uczestnicy regularnie przechodzili testy na obecność koronawirusa w organizmie.

Przypomnijmy, że mimo ciężkich i naciąganych warunków program został wyemitowany do końca, jednak niestety nie obyło się bez zakażeń wśród uczestników. W związku z tym zdecydowano o przyspieszeniu finału. Ostatecznie zdobywcami Kryształowej Kuli zostali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Twoja twarz brzmi znajomo zamiast Tańca z gwiazdami

Wirtualne Media informują, że program Twoja twarz brzmi znajomo został nie tylko zastępcą Tańca z gwiazdami, ale także przeniesiono jego emisję. Od 5 marca telewidzowie będą mogli podziwiać podszywających się celebrytów pod różne znane postacie o godzinie 20:05 w piątek.

Niewykluczone, że program do ramówki stacji powróci jesienią 2021 roku, ale ostateczna decyzja będzie zależała od aktualnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19czytamy na wirtualnemedia.pl.

Popularne show Polsatu pojawi się na antenie po raz 14. W jury fani ponownie będą mogli oglądać Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką, Kacpra Kuszewskiego oraz Adama Strycharczuka, który zastąpi zmarłego w ubiegłym roku Pawła Królikowskiego.

Z kolei na scenie będziemy mogli podziwiać występy: Anny Marii Siekluckiej, Tamary Arciuch, Lesława Żurka, Maji Hyży, Magdaleny Narożnej, Michała Meyera, Piotra Gawrona-Jedlikowskegoi i Paweł Górala.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl