Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie wydano oficjalne oświadczenie, chodzi o „Taniec z gwiazdami”. Fani są zdruzgotani, wszystko przez koronawirusa
Karol Osiński
Karol Osiński 09.10.2020 20:09

Właśnie wydano oficjalne oświadczenie, chodzi o „Taniec z gwiazdami”. Fani są zdruzgotani, wszystko przez koronawirusa

taniec z gwiazdami
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Taniec z gwiazdami od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów. Roztańczeni celebryci sprawiają, że oglądalność programu za każdym razem jest bardzo duża. Niestety, ale w najbliższym odcinku nie ujrzymy jednej z par. Powód został podany w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Taniec z gwiazdami co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów szerokie grono telewidzów. Ludzie uwielbiają patrzeć na pląsy par, które swoim entuzjazmem wywołują uśmiech na twarzy publiczności. Niestety dziś nie ujrzymy jednego z najbardziej lubianych duetów. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Taniec z gwiazdami: Jedna z par nie wystąpi w nadchodzącym odcinku

Powód, dla którego nie ujrzymy jednej z par w najbliższym odcinku Tańca z gwiazdami, raczej nikogo już nie zdziwi. Jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie, fani programu nie ujrzą na parkiecie Bogdana Kalusa i jego partnerki Lenki Klimentovej. Okazuje się bowiem, że uwielbiany przez wielu ludzi duet przebywa obecnie na obowiązkowej kwarantannie:

– Ważny komunikat. W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie – można przeczytać pod zdjęciem programu.

Dodatkowo podano informację, że dzisiejszy odcinek, który rozpocznie się już o godzinie 20:05, odbędzie się bez udziału publiczności.

  1. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet
  2. W TVN dziennikarz nagle wypalił na wizji w niewybrednych słowach. W studiu zamarli, gdy tylko go usłyszeli
  3. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział

Koronawirus powodem wstrzymania programów telewizyjnych w Polsce

Fani Tańca z gwiazdami dobrze pamiętają, że wiosenna emisja programu została zawieszona ze względu na narastające zagrożenie i rozprzestrzenianie koronawirusa. Ich cierpliwość została wystawiona na próbę na pół roku. Dopiero we wrześniu mogli ujrzeć swoich roztańczonych idoli z powrotem na parkiecie.

Niestety, ale po tej kilkumiesięcznej przerwie do programu nie powrócili wszyscy. Z programu odeszli Marcin Bosak i Janja Lesnar. Aktor tłumaczył swoją rezygnację zawodowymi projektami, które kolidują z uczestnictwem w programie, z kolei tancerka argumentowała to powodami osobistymi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)