Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 13.10.2019 18:47

Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami
fot. instagram.com/agakaczor

Taniec z gwiazdami został skrytykowany przez Agnieszkę Kaczorowską. Mocne słowa padły po tym, jak była tancerka programu znalazła się na widowni jednego z odcinków nowej edycji. „Szkoda, że taniec się nie broni” powiedziała Kaczorowska. Było aż tak źle?

Agnieszka Kaczorowska przez sześć edycji brała udział w programie. Najpierw jako uczestniczka, a później jako tancerka świetnie sobie radziła zajmując wysokie miejsca, a nawet w 2015 roku wygrywając u boku Krzysztofa Wieszczeka. Dlaczego skrytykowała najnowszą edycję programu?

Taniec z gwiazdami w ogniu krytyki

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na widowni najnowszego odcinka Tańca z gwiazdami na zaproszenie Jacka Jeschke, tancerza, z którym łączy ją przyjaźń. Okazało się, że obejrzane show skłoniło serialową Bożenkę do przemyśleń nad naturą popularności w świecie estrady:

– Jeżeli chodzi o tę edycję to jest naprawdę zaskakująca pod względem tego, kto odpada. Takie są reguły gry, ale szkoda, że taniec się nie broni. Niestety pary, które odpadały tańczyły nieźle – gorzko stwierdziła Kaczorowska w rozmowie z portalem plejada.pl.

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z gwiazdami

W ostatnim odcinku odpadł Akop Szostak, zawodnik MMA, oraz towarzysząca mu tancerka Sara Janicka. Jacek Jeschke, przyjaciel Agnieszki Kaczorowskiej, zdołał zostać w programie razem ze swoją taneczną partnerką, Barbarą Kurdej-Szatan.

– Każdy ma swoją rzeszę fanów, która głosuje i to jest zrozumiałe, masz więcej głosów przechodzisz dalej. Takie są zasady, ale z perspektywy tancerza jest to po prostu trochę smutne, bo fajnie by było oglądać taniec na najwyższym poziomie np. w finale, a nie najbardziej znanych ludzi – kontynuowała Agnieszka Kaczorowska. Zgadzacie się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska: siostra

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała Taniec z gwiazdami.

agnieszka kaczorowska

Tancerka i aktorka nie szczędziła programowi słów krytyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
  2. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  3. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  4. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
  5. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki