Taniec z Gwiazdami również reaguje na decyzje polskiego rządu w sprawie bezpieczeństwa obywateli. Takiego wydarzenia w historii jeszcze nie było. Program zostaje oficjalnie zawieszony do jesieni. Wyjątkowe decyzje są podejmowane z powodu nadzwyczajnego zagrożenia i dla dobra wszystkich. 

Zaledwie tydzień temu na antenie Polsatu pojawił się premierowy odcinek 11. edycji Tańca z Gwiazdami, a producenci już teraz muszą zmierzyć się ze szczególnymi okolicznościami. Choć widzowie martwili się, że mogą już wcale nie zobaczyć na ekranie ulubionych uczestników, organizatorzy uspokajali. Show taneczne miało się odbyć, ale na zupełnie zmienionych warunkach. Niestety, aktualna decyzja rządu zmieniła także i tę decyzję.

Taneczne show bez publiczności?

W ten piątek, po raz pierwszy w historii, Taniec z Gwiazdami odbył się bez publiki. Widownia stanowiła zawsze nieodłączny element programu. Nadała występom szczególną atmosferę, a uczestnicy mieli dla kogo się prezentować, poza oceniającym ich jury.

– Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności (…) są to programy nagrane wcześniej, przed 11 marca. Wszystkich widzów zapraszamy oczywiście do oglądania naszych programów przed telewizorami – głosi oświadczenie wydane przez biuro prasowe telewizji Polsat, jak podaje fakt.pl

Fani zapewniają w komentarzach, że mimo okoliczności, będą gorąco kibicować tancerzom przed telewizorami.

–  Będziemy tańczyć bez publiczności, bo sytuacja jest poważna! Jednak liczymy, że zostaniecie w domu i włączycie Polsat! – poprosił na Instagramie Rafał Maserak.

Wszystko jednak zmieniło się w związku z wprowadzeniem zagrożenia epidemiologicznego w Polsce. Z uwagi na działania prewencyjne, Polsat ogłosił oficjalnie, że zdejmuje program z anteny. Jego powrotu możemy spodziewać się dopiero na jesień.

  1. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Ziemniaki są nie tylko pysznym składnikiem obiadu. 10 zastosowań, o których byś nie pomyślał

Taniec z Gwiazdami: zmiany

Ze względu na szerzącego się na świecie koronawirusa, producenci byli zmuszeni podjąć prewencyjne kroki. Władze Polsatu początkowo zadecydowały o tym, aby programy były nagrywane tak jak do tej pory, niestety bez udziału publiczności. Wiwatująca i dopingująca widownia była tym, co nakręcało i motywowało gwiazdy, fani reagowali też żywo na opinie jury.

Drodzy widzowie! Informujemy, że od dzisiaj wszystkie nasze programy będą nagrywane bez udziału publicznościTaniec z Gwiazdami opublikował na swoim oficjalnym Instagramie.

Niestety, drugi odcinek, nagrany bez widowni, okazał się ostatnim. Polsat wycofuje program z anteny z uwagi na panującą kwarantannę, która przecież dotyczy także uczestników i współtwórców programu. 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
Taniec z Gwiazdami
fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 13.03.2020 Taniec z Gwiazdami XI edycja POLSAT – odc. 2 n/z: krzesła studio

Niestety, show zostanie zawieszone do jesieni.

Polsat wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zawieszamy @tanieczgwiazdami na tym etapie do września #tanieczgwiazdami #tzgpolsat @polsatofficial

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  3. Naleśniki z mikrofali? Świetny trik na szybkie i pyszne śniadanie
  4. Doda ostro apeluje do innych artystów w sprawie koronawirusa. Nie szczędziła mocnych słów
  5. Poczta Polska broni się przed koronawirusem. Wprowadzono specjalne zabezpieczenia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: fakt.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.