Taniec z Gwiazdami: z programu znika kolejny juror! To cios dla fanów programu, którzy zdążyli się przyzwyczaić do nowego składu po odejściu Beaty Tyszkiewicz i nieobecności Michała Malitowskiego podczas nagrywania ubiegłej edycji. Kogo już nie zobaczymy w programie?

Taniec z Gwiazdami od wielu lat przyciąga widzów, nie tylko ze względu na uczestników, ale także na uwielbianych jurorów, którzy swoimi celnymi uwagami idealnie podsumowują taneczne zmagania gwiazd. Wygląda na to, że z ważnego powodu widzowie będą musieli pogodzić się ze zmianą składu jury.

Taniec z Gwiazdami: Ola Jordan odchodzi z programu

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że z Tańca z Gwiazdami odchodzi lubiana przez widzów Ola Jordan. Do tej pory wszyscy skupiali się na uczestnikach i nikt nie spodziewał się, że z programem pożegna się ktoś z jurorów. Ola Jordan zastąpiła Beatę Tyszkiewicz, która podbiła serca widzów swoimi ciepłymi, ale nieraz także uszczypliwymi uwagami.

Już w poprzednim sezonie widzów czekała przykra niespodzianka. Z powodu kontuzji Michał Malitowski pojawił się dopiero w finałowym odcinku. Fani programu mieli nadzieję, że w kolejnej edycji jury pojawi się w pełnym składzie. Niestety, jedno miejsce zostanie puste. Najprawdopodobniej na miejscu Oli nie pojawi się nikt nowy.

Dlaczego Ola Jordan odchodzi z Tańca z Gwiazdami?

Ola Jordan odchodzi z TZG, ponieważ jest w ciąży! Do tej pory ani produkcja, ani tancerka nie potwierdzili tej informacji, ale portal party.pl dotarł do informatora, który zapewnia, że gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka.

– Spełniło się marzenie Oli. Wraz z mężem oczekują na narodziny dziecka — czytamy na party.pl.

Z wywiadu, którego jakiś czas temu Ola udzieliła brytyjskiemu magazynowi Hello!, wynika, że od dawna pragnęła zostać mamą, ale z powodu pewnych komplikacji zdrowotnych było to utrudnione. Jeśli informacje o ciąży okażą się prawdą, to wkrótce spełni się największe marzenie tancerki i jej męża!

ZOBACZ ZDJĘCIA OLI JORDAN:

TANIEC Z GWIAZDAMI
instagram.com/olajordan

Ola Jordan była jedną z najbardziej lubianych jurorek TZG.

TANIEC Z GWIAZDAMI
instagram.com/olajordan

Wszystko wskazuje na to, że z powodu ciąży nie pojawi się w kolejnej edycji programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Agata Duda na Święcie Wojska Polskiego. Przecieramy oczy ze zdumienia, wyglądała świetnie
  3. Barbara Kurdej-Szatan planuje operacje plastyczne? Gwiazda opublikowała nowe nagranie
  4. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  5. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  6. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami

Źródła: wirtualnemedia.pl, party.pl, Hello!

Poprzedni artykułBezdomna kotka przyszła na posterunek policji. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast
Następny artykułJak uzyskać chłodny blond? Sprawdzone sposoby na piękny kolor
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.