Taniec z gwiazdami dostarcza nam wielu emocji. Fani programu doskonale pamiętają, jak jeszcze kilka miesięcy temu zawieszono prace nad tanecznym show i nikt z nas nie miał pewności, czy po powrocie na ekrany, zobaczymy w telewizji nasze ulubione duety. Teraz światło dzienne ujrzała kolejna wiadomość. Gwiazda formatu ma koronawirusa. 

Fani programu Taniec z gwiazdami nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli. Nagle jedna z ich ulubionych uczestniczek przekazała wstrząsającą wiadomość. – Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 – przekazała gwiazda.

Taniec z gwiazdami. Uczestniczka z koronawirusem

Najbardziej rozgrzany parkiet w Polsce co tydzień przyciąga przed ekrany tłumy widzów, którzy tym razem, mają prawdziwy powód do zmartwień. Niestety, jedna z uczestniczek programu przekazała bardzo złą wiadomość. Gwiazda ma koronawirusa. 

– Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 […] Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro – relacjonowała na TikToku Sylwia Lipka. Jak przekazuje portal Pudelek.pl, nagranie natychmiast zniknęło z platformy, jednak przez ten krótki czas, mogło zobaczyć je tysiące fanów.

  1. Grupa krwi wpływa na przebieg zakażenia COVID-19. Jedna jest mniej narażona na chorobę
  2. Lekarze biją na alarm. Bezobjawowe przejście Covid-19 ma poważne konsekwencje dla zdrowia
  3. Nowe zasady w L4. Nadchodzi wielka rewolucja w zwolnieniach lekarskich, Polacy będą wniebowzięci

Taniec z gwiazdami. Uczestnicy odchodzą z programu

Z udziału w programie zrezygnowali Marcin Bosak oraz Janja Lesar. Następnie, widzowie dowiedzieli się, że na parkiecie zabraknie kolejnej uwielbianej pary, jaką tworzyli Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy musieli poddać się kwarantannie. 

Niestety, wiele wskazuje również na to, że Sylwia Lipka i Rafał Maserak również będą musieli pożegnać się z rozgrzanym do czerwoności parkietem. Kto wygra Taniec z gwiazdami? W programie wciąż pozostają Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz powracający Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Komu kibicujecie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Taniec z gwiazdami dostarcza widzom sporo emocji.

taniec z gwiazdami
fot. kadr z programu Taniec z Gwiazdami

Poziom, jaki reprezentują uczestnicy programu, jest bardzo wysoki.

taniec z gwiazdami
fot. instagram.com/tanieczgwiazdami/

Niestety, wielu podejrzewa, że będzie musiało pożegnać Sylwie Lipkę i Rafała Maseraka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna plaga we Wrocławiu. Mieszkańcy są przerażeni, boją się o siebie i psy
  2. Zostało już tylko kilkanaście godzin. Połowa Polski musi się przygotować. Wszystko się zmieni. Polaków i turystów z zagranicy czekają utrudnienia
  3. Rzeczy z pokoju ich córki zaczęły nagle znikać. Zainstalowali kamerę, na widok scen z wideo przeżyli wstrząs
  4. Już od jutra zamknięte baseny, siłownie i aquaparki. Nowe obostrzenia wchodzą w życie
  5. Dominika Gwit rozpaliła internet do czerwoności. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z sypialni, co za ciało
  6. Jessica z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania i otworzyła własny biznes. Fani nie szczędzą jej komplementów

źródło: pudelek.pl

 

 

Poprzedni artykułKrystian: „Długie włosy, szczupłe nogi, sukienki, tak wyglądają prawdziwe atrakcyjne kobiety”
Następny artykułNowe wytyczne na Święta Bożego Narodzenia. Zostało 70 dni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.