Taniec z Gwiazdami zakończy się już w przyszłym tygodniu. Do finału przeszły dwie pary, a z programem pożegnała się faworytka widzów. Podczas emocjonującego odcinka uczestnicy wykonali aż trzy choreografie, z czego jedna musiała być częściowo improwizowana. Komu zabrakło szczęścia?

Uczestnicy tanecznego show Polsatu już niebawem zakończą swoją przygodę z programem. W półfinale zmierzyły się trzy najlepsze pary, ale jedna z nich musiała odpaść. Padło na ulubienicę widzów, która usłyszała wiele komplementów z ust doświadczonego jury. Niestety, tym razem nie udało jej się przejść dalej, a Taniec z gwiazdami ma szansę wygrać jej koleżanka.

Taniec z gwiazdami: półfinał

W półfinałowym odcinku Tańca z gwiazdami zmierzyli się Damian Kordas i Janja Lesar, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Poza pierwszym występem każda z par musiała też zatańczyć układ, który do tej pory wyszedł jej najsłabiej. Dzięki głosom widzów jako pierwszy do finału trafił Damian Kordas, który mógł z ulgą oglądać dalsze zmagania koleżanek. 

taniec z gwiazdami
instagram.com/kurdejszatan

Kolejnym etapem, w którym walczyły ze sobą Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka był taniec improwizowany do nieznanej wcześniej muzyki. Aktorka M jak miłość zdobyła maksymalną liczbę punktów, a modelce do jej wyniku zabrakło jedynie trzech punktów. Ostateczną decyzję podjęli widzowie, którzy zdecydowali, że Sandra nie będzie mogła walczyć o nagrodę główną.

Co wygrywa zwycięzca Tańca z gwiazdami?

Zwycięzca Tańca z gwiazdami dostaje Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych. W kilku sezonach emitowanych przez TVN wygrany mógł liczyć także na samochód. Tancerz, który doprowadził gwiazdę do finału, również może spodziewać się nagrody, która wynosi 50 tysięcy złotych.

Ostateczną decyzję o wygranej Tańca z gwiazdami już w najbliższy piątek podejmą widzowie. Dzięki ich głosom w poprzednich edycjach show Polsatu nagrodę główną otrzymali Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska, Anna Karczmarczyk, Robert Wabich, Natalia Szroeder, Beata Tadla i Joanna Mazur.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
instagram.com/adamadamonis

Tuż przed ostatnimi odcinkami partner Sandry Kubickiej doznał poważnej kontuzji.

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami/

W finale Barbara Kurdej-Szatan zmierzy się z Damianem Kordasem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Roksana Węgiel przeszła samą siebie. Fani twierdzą, że przebiła Arianę Grande
  3. Anna Dymna uratowała mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Odmieniła jego świat na zawsze
  4. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do świętowania! W komentarzach posypały się gratulacje
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułPaznokcie, które wywołują ciarki na plecach. Kobiety łączą w ten sposób swoje dłonie
Następny artykułSuknia ślubna panny młodej ważyła 63 kilogramy! Cudem udało jej się wejść do kościoła
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.