Taniec z Gwiazdami, w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, został zawieszony do jesieni. Czy jednak na parkiecie zobaczymy tych samych uczestników? Sprawę skomentowała zmartwiona Julia Wieniawa. 
 
Informacja o przeniesieniu popularnego show Polsatu, Taniec z Gwiazdami, była niespodzianką nie tylko dla widzów programu, ale również jego uczestników. Choć decyzja wszystkim wydaje się słuszna, powstaje pytanie, czy nagła zmiana planów sprawi, że wśród par dojdzie do nieoczekiwanych roszad? 
 
 
Taniec z Gwiazdami bez publiczności
 
Taniec z Gwiazdami bez publiczności odbył się w piątek, 13 marca. Telewizja Polsat zdecydowała się na takie posunięcie, przez sytuację w kraju, jednak nikt nie spodziewał się, werdyktu, jaki został ogłoszony pod koniec programu. Z powodu stanu zagrożenia epidemicznego, taneczne show zostało tymczasowo wstrzymane, a widzowie, będą mogli oglądać zmagania swoich ulubionych par dopiero jesienią. Gwiazdy nie kryły zdziwienia, a wśród fanów zaczęły pojawiać się pytania dotyczące przyszłości Tańca z Gwiazdami.
 
 
Czy Taniec z Gwiazdami wróci z innymi uczestnikami? Polskie sławy, których zmagania mogliśmy obserwować na deskach najbardziej roztańczonego, telewizyjnego parkietu, należą do dość zapracowanych osób i z pewnością ich jesienne kalendarium już teraz pęka w szwach. Czy istnieje prawdopodobieństwo, że nie każdy z dotychczasowych uczestników powróci do programu? Komentarz Julii Wieniawy, której nazwisko obecnie jest jednym z najgorętszych w naszym rodzimym show-biznesie, nie pozostawił żadnych wątpliwości. Podczas wywiadu z reporterką Party, który odbył się tuż po zakończeniu programu, aktorka nie była w stanie pochamować łez. 
  1. Wakacje 2020 skrócone przez koronawirusa? Premier odpowiada, już wiadomo, co się stanie
  2. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  3. Paweł Królikowski nie żyje. Pierwszy wywiad jego żony po śmierci aktorka. Wzruszające słowa

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino 

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino skradli serca widzów programu Taniec z Gwiazdami. Ich wyczyny na parkiecie były prawdziwą ucztą dla oczu, a fani przyznali, że dawno nie widzieli czegoś podobnego. Czy aktorka pojawi się w show Polsatu jesienią? Gwiazda o wszystkim postanowiła poinformować na swoim Instagramie

Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji @polsatofficial o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. – napisała zasmucona gwiazda w swoim obszernym poście – Dziękuję @stefanoterrazzino za wszystko. Jesteś moją taneczną miłością. Po prostu nie mogłam trafić lepiej. Ale nie traktujcie tego posta jak pożegnania, bo obiecuję, że poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. – dodała w dalszej części, uspokajając widzów. 

Wygląda na to, że Taniec z Gwiazdami powróci bez większych zmian, a przynajmniej taką mamy nadzieję. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z gwiazdami
fot. instagram.com/tanieczgwiazdami/

Fani zastanawiają się, czy w programie Taniec z Gwiazdami, który ma powrócić na ekrany telewizorów jesienią, wezmą udział ci sami uczestnicy. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Serce mi pęka na myśl o tym co się dzieje na świecie i 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa postanowiła zamieścić na swoim Instagramie obszerny wpis. Gwiazda obiecuje, że wróci do programu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Emil Karewicz. Przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych będzie utrudnione przez epidemię koronawirusa
  2. Są nowe zalecenia ws. koronawirusa. Jeśli nie będą przestrzegane, może być o wiele gorzej
  3. Nie żyje lekarz, był zmuszony leczyć zakażonych bez rękawiczek. „Skończyły się”
  4. 2 tys. złotych świadczenia z powodu koronawirusa. Kto może dostać pieniądze?
  5. Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał złe informacje. Nie jest dobrze
  6. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane
Poprzedni artykułCzy można bezpiecznie wyjść na spacer? Słowa ekspertów nie pozostawiają wątpliwości
Następny artykułPolka dokonała ważnego odkrycia w walce z koronawirusem. Jej badania obiegły już cały świat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.