Taniec z Gwiazdami rozczarował Barbarę Kurdej-Szatan. Gwiazda jest zawiedziona ocenami jury z ostatniego odcinka: Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem — napisała na Instagramie. Z programu odpadła najbliższa jej osoba.

Taniec z Gwiazdami wzbudza ogromne emocje, choć na razie wyemitowano dopiero dwa odcinki programu. Z show Polsatu odpadła już jedna z faworytek, były tancerz skrytykował uczestników i jury, a teraz widzowie zdecydowali, że nie chcą więcej oglądać występów Rafała Szatana.

Taniec z Gwiazdami: Rafał Szatan odpadł w drugim odcinku

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż konkurowali ze sobą na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Niestety, w drugim odcinku Rafał Szatan nie zachwycił jurorów, a widzowie zdecydowali, że mężczyzna musiał pożegnać się z programem. Aktorka bardzo przeżyła porażkę męża i opublikowała poruszający wpis.

taniec z gwiazdami
instagram.com/kurdejszatan

– Kocham Cię Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi… Nie czaję… to po prostu telewizja — pisała na Instagramie.

Wzruszający wpis opublikował też Rafał Szatan. Przyznał, że ma łzy w oczach i budząc się, miał nadzieję, że to tylko zły sen. Mężczyzna szczególnie podziękował swojej partnerce Lence Klimentovej, z którą zdążył się zaprzyjaźnić. Tancerce także trudno było opuścić program, w którym został jej mąż Jan.

Taniec z Gwiazdami: uczestnicy

W jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami Polsatu biorą udział aktorzy, muzycy, influencerzy i sportowcy, których oceniają widzowie i jurorzy w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Z programem pożegnała się już dwójka uczestników: Reni Jusis, typowana na faworytkę oraz Rafał Szatan.

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami

W programie została Barbara Kurdej-Szatan, która w pierwszym odcinku zdobyła niemal maksymalną liczbę punktów, co oburzyło byłego tancerza TzG, Żorę Korolyova. W drugim odcinku tanecznego show jurorów zachwyciła dziennikarka Ola Kot, której partneruje Tomasz Barański. Komplementami został obsypany też kabareciarz Adam Małczyk, tańczący z Hanną Żudziewicz. Talentem popisała się także Joanna Ruda Lazer, która dotrzymywała kroku Rafałowi Maserakowi. Jurorzy hojnie pochwalili Sandrę Kubicką i Adama Adamonisa, którzy po pierwszym występie przez Żorę zostali nazwani amatorami. Nieco gorzej poszło Monice Miller i Janowi Klimentowi, Akopowi Szostakowi i Sarze Janickiej, Damianowi Kordasowi i Janji Lesar oraz Magdzie Beredzie i Kamilowi Kuroczce, którzy otrzymali najmniejszą ilość punktów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milioner i twórca Biedronki zostawił bardzo zaskakujący testament
  2. Znany muzyk długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią dziecka. Jego 6-letni syn zginął w wypadku samochodowym
  3. Kim Kardashian przez długi czas ukrywała swoją chorobę. „Ból był nie do zniesienia, nie mogłam podnieść telefonu”
  4. Agnieszka Woźniak Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pojawiła się na pokazie filmu męża
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMotocyklista w ostatniej chwili zauważył kotka na środku drogi. Zwierzak był przerażony
Następny artykułOtrzymała zaproszenie ślubne, które ją oburzyło. Znalazł się w nim absurdalny zakaz
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.