Taniec z Gwiazdami zapowiedział kolejnego uczestnika. W starciu o Kryształową Kulę w 11. sezonie programu weźmie udział niepełnosprawny sportowiec, którego mogliście poznać w innym show Polsatu. To musiała być bardzo ciężka decyzja!

Najnowszą edycję najbardziej roztańczonego, telewizyjnego show będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu już wiosną. Taniec z Gwiazdami na swoim Instagramie codziennie zdradza kolejnych uczestników, tym samym trzymając swoich fanów w ciągłym napięciu. Dziś dowiedzieliśmy się, że w programie weźmie udział pewien niepełnosprawny sportowiec. O kim mowa?

Taniec z Gwiazdami: uczestnicy

Kto weźmie udział w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? W 11. edycji Tańca z Gwiazdami weźmie udział na pewno Anna Karwan, Marcin Bosak, Bogdan Kalus, Edyta Zając, Tomasz Oświeciński oraz Nicole Bogdanowicz. Zaledwie kilka godzin temu, na portalu społecznościowym programu ujawniono kolejnego uczestnika. Niepełnosprawny sportowiec, którego zmagania mogliśmy oglądać w programie Ninja Warrior, zatańczy na najbardziej rozgrzanym polskim parkiecie. Wiecie już o kogo chodzi? 

Sylwester Wilk wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Siódmym uczestnikiem, ujawnionym przez Taniec z Gwiazdami, okazał się Sylwester Wilk, znany na Instagramie jako wilktrenuje. Mężczyzna to trener, dietetyk i szkoleniowiec, który dał się poznać szerszej publiczności biorąc udział w polskiej odsłonie reality show Ninja Warrior. Sylwester Wilk po udziale w programie stracił nogę w wypadku motocyklowym.

Obecnie ma założoną protezę sportową i właśnie przygotowuje się do startu w igrzyskach paraolimpijskich w Paryżu. Zanim jednak to nastąpi, sprawdzi się na tanecznym parkiecie! Decyzja sportowca o występie w programie jest niezwykle odważna. W rozmowie z Faktem osoba z jego bliskiego otoczenia zdradziła, czemu Sylwester Wilk postanowił zgodzić się na udział w show:

– Decyzję, by zatańczyć w show, traktuje jako dowód na to, że nigdy nie należy się poddawać. Sylwester jest bardzo ambitny i lubi sobie stawiać wysoko poprzeczkę – czytamy w Fakcie

Jak widać, dla gwiazdora, Taniec z Gwiazdami ma być nie tylko ciekawym wyzwaniem, ale również medium, dzięki któremu wesprze inne, niepełnosprawne osoby. Będziecie mu kibicować? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami

23 stycznia Taniec z Gwiazdami ogłosił, że kolejnym uczestnikiem programu będzie Sylwester Wilk. 

taniec z gwiazdami
instagram.com/wilktrenuje

To nie będzie pierwszy występ mężczyzny przed kamerami. Sylwester Wilk pokazał swoje sportowe umiejętności w programie Ninja Warrior. 

Taniec z gwiazdami
instagram.com/wilktrenuje

Niepełnosprawność nie jest dla sportowca żadną barierą. Codziennie mężczyzna pokonuje własne słabości i zachęca do tego innych. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, a pieniądze. 4 zodiaki, które dorobią się milionów i spełnią wszystkie swoje marzenia
Następny artykuł„Bądź kobietą, która poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.