Angelika Mucha, znana w internecie jako LittleMonster96, odpadła z Tańca z Gwiazdami. Podczas programu na żywo, widać było, że Mucha jest zdruzgotana odpadnięciem z popularnego show. Łzy płynęły jej po policzku. Popularna blogerka postanowiła opublikować na swoim Instagramie wzruszający post. Widzieliście, że Taniec z Gwiazdami wzbudza aż takie emocje?

Angelika Mucha to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej kariera rozkwita – dostaje propozycje reklamowe, zaproszenia do popularnych programów telewizyjnych, a jej konta na Instagramie śledzi ponad 1.300.000  ludzi (!!!). Angelika zasłynęła ze swojej obsesji Justinem Bieberem. W Tańcu z Gwiazdami jej tanecznym partnerem został Rafał Maserak. Ku zaskoczeniu wszystkich, para bardzo się zaprzyjaźniła, pojawiły się nawet plotki o romans…

Taniec z Gwiazdami: Angelika Mucha odpadła z programu

W momencie ogłoszenia wyniku, na twarzy Małego Potworka pojawiły się rzewne łzy. Widać było, że blogerka była zdruzgotana odpadnięciem z Tańca. Przez dwa dni milczała, fani byli mocno zaniepokojeni. Teraz Angelika wstawiła na swój Instagram długi opis, tego co czuje:

– Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam.- wyznaje.

Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa. Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie smsy, dzięki którym dotrwaliśmy aż do 7 odcinka. Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zakończyła swój post, podziękowaniami dla Rafała Maseraka:

– Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie Rafał Maserak. Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziękuję.

Oglądacie Taniec z Gwiazdami? Kibicowaliście jej?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księżna Kate w szpitalu. Rozpoczął się poród
  2. Szokujące doniesienia ws. śmierci Aviciiego. Odtworzono ostatnie godziny życia DJ-a
  3. Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie