Taniec z Gwiazdami: w programie niejednokrotnie padły przykre słowa. Dominika Gwit usłyszała nieprzyjemną uwagę, która padła z ust jurorki: Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej. Sprawa ciągnęła się dłużej niż do końca odcinka. Jak zareagowała Dominika?

Taniec z Gwiazdami: program dostarcza wielu wrażeń zarówno widzom, jak i uczestnikom. Kolejne sezony przyciągają tysiące osób ciekawych tanecznych występów i opinii jurorów. Programy na żywo mają to do siebie, że producenci nie nad wszystkim mogą zapanować. Gdyby tak było, zapewne Dominika Gwit nie usłyszałaby tak gorzkiej uwagi.

Taniec z Gwiazdami: Beata Tyszkiewicz przesadziła?

Program budzi wiele emocji, nie tylko ze względu na wyczyny taneczne, ale też z uwagi na szczere oceny jurorów. Jedna z wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz z pewnością na długo zapadła w pamięć nie tylko Dominice Gwit, ale też widzom programu, którzy byli oburzeni.

Po jednym z występów Dominiki, podczas którego zatańczyła wymagającego fokstrota, Beata Tyszkiewicz podzieliła się ze wszystkimi swoją opinią. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że skomentowała… wagę uczestniczki programu.

– Jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką, jaką widziałam na parkiecie. Jest bardzo miłe, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę […]. Ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony… Można by do tego podejść troszkę inaczej i jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej — powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Te słowa sprawiły, że Michał Malitowski nie powstrzymał okrzyku, a Krzysztof Ibisz sprawnie przeszedł do kolejnego punktu programu, jakim są punktacje. Dominika zdążyła jednak odpowiedzieć.

Dominika Gwit odpowiedziała Beacie Tyszkiewicz

Na nieprzyjemną uwagę Dominika odpowiedziała spokojnie i grzecznie. Było jednak widać, że nie do końca wie jak zachować się w zaistniałej sytuacji.

– Jest taka możliwość, że byłoby lżej — skwitowała.

Na Instagramie zamieściła też wpis, w którym subtelnie odniosła się do ostatnich wydarzeń. Podziękowała fanom za wsparcie i zachęcała do bycia sobą oraz do spełniania marzeń. Apelowała też o zachowanie kultury, ponieważ w komentarzach rozgorzała dyskusja na temat niestosownego zachowania jurorki oraz wagi Dominiki.

Beata Tyszkiewicz została poproszona o komentarz przez Fakt. Powiedziała, że jeśli Dominice jest przykro, to bardzo ją przeprasza. Pokreśliła, że ceni ją jako aktorkę i nie chciała zranić jej uczuć.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMINIKI GWIT:

Taniec z Gwiazdami
instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit na parkiecie programu dawała z siebie wszystko.

Taniec z gwiazdami
instagram.com/dominikagwit

Jej partnerem był Żora Korolyov. Para zajęła 4. miejsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znamy PIERWSZE nazwisko nowego trenera The Voice of Poland! Fani są zaskoczeni
  2. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zarobił 27 milionów! Majątek jego rodziny wyceniony jest na 5,9 miliardów zł
  3. Jeden z założycieli Budki Suflera walczy z nowotworem. Zespół wydał oświadczenie
  4. Dziewczyna Marcina Gortata jest piękna i bardzo ambitna. Wiemy, kim jest
  5. Stan zdrowia Tomasza Golloba nadal jest ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”

Źródło: plotek.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.