Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś nową jurorką tanecznego show? Pojawiły się doniesienia, że to właśnie zdolna gwiazda ma zastąpić Michała Malinowskiego w hitowym formacie Polsatu. Myślicie, że sprawdzi się obok Andrzeja Grabowskiego i Iwony Pavlović? 

Okazuje się, że kontuzja Michała Malinowskiego jest na tyle poważna, że uniemożliwi mu wzięcie udziału w najnowszej edycji show. Tancerz był nieobecny w pierwszych dwóch odcinkach, a nie było wciąż mowy o żadnym zastępstwie. Magazyn Viva donosi, że miejsce Malinowskiego ma zająć wielka gwiazda. Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś ma zastąpić Michała Malinowskiego?

Co się stało Michałowi Malinowskiemu?

Michał Malinowski był jurorem wszystkich ośmiu poprzednich edycji polsatowskiego Tańca z Gwiazdami. Wielkim zaskoczeniem była jego nieobecność podczas dwóch pierwszych odcinków tanecznego show. Swoja nieobecność tłumaczył kontuzją, a jak się okazuje, ta jest na tyle poważna, że uniemożliwi mu wzięcie udziału w całej dziewiątej edycji programu. Tancerz wystosował oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody jego rezygnacji z bycia jurorem Tańca z Gwiazdami.

-Drodzy Przyjaciele! Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu, niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii- cytuje Malinowskiego magazyn Viva.

Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś nową jurorką?

Odejście Michała Malinowskiego to dla produkcji programu niemały problem. Ekipa musi znaleźć godne zastępstwo w zaledwie kilka dni.

Plotkuje się, że miejsce po Michale w fotelu jurora ma zająć sama Edyta Herbuś. Gwiazda jest świetną tancerką, brała udział w pierwszych dwóch edycjach show, co więcej sprawdziła się doskonale w roli jurora w programie World of Dance. Edyta tak samo, jak jej managera nie chcą udzielać żadnych komentarzy na temat domniemanego udziału Herbuś w Tańcu z Gwiazdami. Chcielibyście zobaczyć ją w roli jurorki show?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś
instagram.com/tanieczgwiazdami

Michał Malinowski z powodu kontuzji nie będzie mógł wziąć udziału w najnowszej edycji Tańca z Gwizdami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKaja Paschalska z chłopakiem. To znany raper, ogłosiła zaskakującą nowinę!
Następny artykułJak ubrać noworodka na spacer wiosną? Postaw na praktyczne rozwiązania
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.