Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović wytypowała najlepszego uczestnika wszech czasów! Jurorka jako jedyna z sędziów obecna była na planie każdego sezonu programu, nic więc dziwnego, że to właśnie jej zadano to pytanie. Jak myślicie, kogo wybrała? 

Taneczne widowisko od lat przyciąga telewidzów i pokazuje nam coraz to nowych celebrytów próbujących swoich sił na parkiecie. Ostatnio słynna Czarna Mamba wskazała swoją ulubioną uczestniczkę programu. Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović jako najdłużej zasiadająca za stołem jurorskim gwiazda na pewno ma w tej kwestii wiele do powiedzenia!

Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović wybiera najlepszego uczestnika

Jurorka zasiada obecnie przy stole jurorskim już po raz 22! Iwona Pavlović jest obecna w programie od 2005 roku, w związku z czym miała okazję oglądać wszystkie gwiazdy, które przewinęły się przez program. Niektóre jednak zrobiły na niej szczególne wrażenie! Ostatnio jurorka zapytana przez Fakt o to, kto według niej jest najlepszym tancerzem spośród wszystkich uczestników – od razu wyróżniła jedną uczestniczkę.

Najlepszy uczestnik Tańca z Gwiazdami

Przez 22. edycje program został zaszczycony przez naprawdę wiele znanych nazwisk. Nawet największe gwiazdy czasami okazywały się posiadaczami dwóch lewych stóp. Jednak wielu celebrytów wręcz rozniosło Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović doskonale pamięta najlepsze występy gwiazd! W rozmowie z Faktem jurorka wyróżniła osobę, która według niej najlepiej poradziła sobie w programie. Według Czarnej Mamby jest to Natasza Urbańska!

Gwiazda poradziła sobie na parkiecie koncertowo, a średnia punktacji z jej występów wyniosła oszałamiające 39 punktów. Historycznym momentem był także ukłon, którym Pavlović obdarowała gwiazdę po wyjątkowo udanym występie. Natasza Urbańska mimo fantastycznej punktacji nie wygrała swojego 10 sezonu — przegrała z Anną Muchą zajmując tym samym drugie miejsce. Iwona Pavlović oprócz Urbańskiej wyróżniła jeszcze jedną gwiazdę. 

– Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykła osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to był wielka radość oglądać ją na parkiecie — wyznała w wywiadzie dla Faktu.

Spodziewaliście się takiego werdyktu? Kto jak kto, ale jurorka, która od lat ocenia Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović z pewnością wie, co mówi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami: iwona pavlović
instagram.com/tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović zasiada za stołem jurorów już od 2005 roku!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułElżbieta Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Co się dzieje z gwiazdą „Trędowatej”?
Następny artykułLana Del Rey znów w Polsce. Open’er Festival ogłosił nową gwiazdę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.