Taniec z Gwiazdami niedawno dobiegł końca. Zwyciężczynią ostatniego sezonu została Joanna Mazur. Ile zarobiła na udziale w tanecznym show? Pobiła absolutny rekord! Na jej konto wpłynęła nie tylko główna wygrana – program całkowicie zmienił życie niewidomej biegaczki.

Ostatni sezon hitu Taniec z Gwiazdami przyniósł wiele niespodzianek zarówno widzom, jak i jurorom oraz uczestnikom. Od początku jedną z faworytek była Joanna Mazur. Niewidoma sportsmenka już w pierwszym odcinku pokazała wielkie umiejętności taneczne. Jednak występ przyniósł jej nie tylko rozpoznawalność i główną wygraną. Jeszcze żadna gwiazda nie opuściła hitu Polsatu bogatsza o tak gigantyczną sumę! Na czym zarobiła?

Ile zarobiła Joanna Mazur na Tańcu z Gwiazdami?

Joanna Mazur w ostatnim odcinku show Taniec z Gwiazdami rywalizowała ze znanym youtuberem Tomaszem Działowym, znanym internautom jako Gimper. Jednak jury nie miało wątpliwości, że to własnie sportsmenka zasłużyła na główną wygraną. Ile pieniędzy otrzymała za pierwsze miejsce?

Jak podaje pomponik.pl, na konto Joanny Mazur wpłynęło sto tysięcy złotych. Wcześniej jednak gwiazda Polsatu wzbogaciła się o trzydzieści trzy tysiące złotych. Tyle wyniosło wynagrodzenie za udział w jedenastu odcinkach programu – po trzy tysiące złotych za każdy. Do Mazur trafiły również pieniądze zebrane podczas ogólnopolskiej zbiórki internetowej. Widzowie byli tak poruszeni kiepskimi warunkami, w jakich mieszka sportsmenka, że zdecydowali się wspomóc ją finansowo. W efekcie zebrano ponad trzysta tysięcy złotych.

Na dodatek niedługo Joanna Mazur będzie mogła nareszcie opuścić ciasny akademik. Pewien krakowski deweloper zdecydował się zaoferować biegaczce jedno z budowanych przez siebie mieszkań. Nowe lokum Mazur składa się z między innymi z  sypialni, salonu oraz obszernego tarasu. Jego wartość wynosi aż pół miliona złotych. Według se.pl sportsmenka ostatecznie opuściła program bogatsza aż o milion złotych!

Taniec z Gwiazdami: kto otrzymał więcej głosów?

Chociaż jury nie miało wątpliwości, komu należy się pierwsze miejsce, nie obyło się bez kontrowersji. Jak podaje plejada.pl, fani drugiego z finalistów, czyli Tomasza Działowego, mieli zarzucić twórcom programu oszustwo. Co się stało?

Po ogłoszeniu ostatecznego werdyktu w mediach społecznościwych miały pojawiać się liczne krytyczne komentarze, skierowane do twórców programu Taniec z Gwiazdami. Ich autorzy twierdzili, że wygrana była ustawiona. Osoby, które wysyłały sms-y z głosami na Gimpera, rzekomo doświadczały poważnych problemów technicznych, kiedy próbowały je oddać. 

Składamy serdeczne gratulacje Joannie Mazur z powodu wygranej. Cieszymy się, że dzięki programowi biegaczka otrzymała szansę, by zmienić życie na lepsze

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
fot. instagram.com @tanieczgwiazdami

Joanna Mazur została zwyciężczynią dziewiątej edycji programu Taniec z Gwiazdami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPola Raksa od lat nie jest aktorką. Gdy dowiecie się co teraz robi, polecą łzy
Następny artykułBudka Suflera bez Krzysztofa Cugowskiego! Wiemy, kto zajmie jego miejsce
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.