Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Taniec z gwiazdami”: Karolina Pisarek opuściła prawie wszystkie treningi. Wiemy, co z jej udziałem w programie
Michał Fitz
Michał Fitz 05.09.2022 10:11

„Taniec z gwiazdami”: Karolina Pisarek opuściła prawie wszystkie treningi. Wiemy, co z jej udziałem w programie

Michał Wiśniewski
Fragment relacji Karoliny Pisarek na Instagramie (instagram.com/karolina_pisarek/)

Choć inni uczestnicy programu „Taniec z Gwiazdami” ćwiczyli w minionym tygodniu w pocie czoła, to Karolina Pisarek praktycznie nie pojawiła się na sali treningowej. Wszystko przez uporczywe problemy zdrowotne, które wreszcie udało się u modelki zdiagnozować.

Sama zainteresowana zwróciła się w tej sprawie do fanów. Czuła się niejako zobligowana, by podzielić się z nimi informacjami, bo w ostatnich dniach zdrowie modelki było głównym tematem plotek.

„Taniec z Gwiazdami”: W jakim stanie jest Karolina Pisarek?

Modelka skarżyła się w ostatnich dniach na bardzo uporczywe bóle głowy, które w zasadzie uniemożliwiały jej wykonywanie jakichkolwiek obowiązków. Były na tyle niepokojące, że Karolina zdecydowała się na odwiedzenie kilku lekarzy. Jak wyjawiła, nie od razu udało się zdiagnozować przyczynę bólu.

Jeden ze specjalistów znalazł ją jednak i niestety, nie miał zbyt dobrych wiadomości dla modelki. Okazało się, że w jej głowie znajduje się torbiel, który naciska na przysadkę mózgową. Sprawę należy rozwiązać operacyjnie, ale ta nie musi zostać wykonana natychmiast.

Pisarek zdradziła, że zabiegowi podda się w późniejszym czasie, a póki co jest na silnych lekach przeciwbólowych i sterydach, które uśmierzają jej ból. Jak wyjawiła, dzięki nim poczuła ogromną ulgę, bo wcześniej nie mogła tego dyskomfortu niczym zbić.

„Taniec z Gwiazdami”: Co dalej z udziałem Karoliny?

Biorąc pod uwagę powyższą diagnozę, nikogo nie zdziwiłoby, gdyby Karolina Pisarek jednak wycofała się z „Tańca z Gwiazdami”. W końcu prawie nie trenowała, nowy układ tańczyła tylko we wtorek, a teraz na głowie ma poważniejsze zmartwienia.

Jak jednak sama wyjaśniła, nie zamierza się wycofywać z rywalizacji. Wytłumaczyła, że start w tym show był dla niej spełnieniem marzenia, dlatego nie chce się poddawać. Jeśli uda jej się utrzymać w „Tańcu z Gwiazdami” pomimo tak trudnego tygodnia, będzie zasługiwała na szczere gratulacje i podziw. Ostatecznie jednak wszystko zależy od jej stanu zdrowia.

Zobacz zdjęcie:

Karolina Pisarek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Izabela Janachowska uderza w Krzysztofa Rutkowskiego. „Detektyw” żyje we własnym świecie?
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Pudelek