Taniec z Gwiazdami ujawnia kolejne informacje na temat najbliższej edycji! Do trzech znanych już uczestników dołącza następny! Jest znanym zawodnikiem MMA, który aktywnie prowadzi media społecznościowe. Ma spore grono fanów, którzy z pewnością będą mu kibicowali w tanecznym starciu.

Taniec z Gwiazdami wzbudza ogromne emocje. Dziesiąta już edycja od jakiegoś czasu cieszy się dużym zainteresowaniem, między innymi za sprawą Barbary Kurdej-Szatan, która w dość nieprzyjemnej atmosferze pożegnała się z TVP i ma szansę zostać twarzą Polsatu. Jej konkurentem w TZG będzie znany sportowiec. Kim jest?

Taniec z Gwiazdami: Akop Szostak kolejnym uczestnikiem

Na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami pojawiła się informacja o kolejnym uczestniku, który weźmie udział w najbliższej edycji programu, to Akop Szostak. Sam Akop żartuje, że do udziału w show zmusiła go żona, aby nauczył się tańczyć.

-Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej. Zawodnik MMA. Trener personalny. Influencer. Dumny właściciel trzech przygarniętych kundelków — czytamy na Instagramie TZG.
 
Z komentarzy pod postem wiemy, że sportowiec ma spore grono fanów, którzy specjalnie dla niego będą oglądać taneczne show Polsatu. W programie brali już udział sportowcy, jednak ich postura nierzadko była przeszkodą w układach wymagających lekkości i precyzji. Jak poradzi sobie Akop Szostak?
 

Kim jest Akop Szostak?

Akop Szostak jest zawodnikiem MMA, kulturystą, trenerem personalnym. Ma na koncie tytuły mistrza Polski i Europy w kulturystyce. Na Instagramie obserwują go 332 tysiące osób. Ma 30 lat, jest ormiańsko-rosyjskiego pochodzenia, ale od dziecka mieszka w Polsce. Nosi nazwisko swojego ojczyma, który jest Polakiem. Filmy z udziałem Arnolda Schwarzeneggera sprawiły, że w młodości zainteresował się sportem. Kim jest żona Akopa Szostaka? Żoną Akopa Szostaka jest fotomodelka i trenerka Sylwia Szostak, uczestniczka programu Agent: Gwiazdy z 2016 roku.
 
Akop Szostak został czwartym, oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami obok Szostaka? Oprócz sportowca na parkiecie zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, jej męża Rafała Szatana i prezenterkę Olę Kot. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie ich partnerami. Kiedy będzie premiera Tańca z Gwiazdami? Nową edycję Tańca z Gwiazdami będziemy mogli oglądać już jesienią na antenie Polsatu w każdy piątek o 20.05.
 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Poprzedni artykułNatalia Klimas w żałobie. Aktorka straciła bardzo bliską osobę tuż przed porodem
Następny artykułJolanta Kwaśniewska o starości i przemijaniu. „Nie chciałabym być ciężarem dla bliskich”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.