Wczoraj odbył się kolejny odcinek najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Ostatecznie show opuścił Michał Mikołajczak, który przed rozpoczęciem nagrań był typowany jako jeden z faworytów. Co ciekawe, to nie on dostał najniższe noty od jurorów.

W tym odcinku oceniający przyznali aż dwie maksymalne noty. Okrągłe 40 otrzymali: Jamala z Jackiem Jeschke oraz Rafał Maserak z Natalią Jaroszek. A kto dostał najmniej punktów?

„Taniec z Gwiazdami”: Jak poradził sobie kolega Katarzyny Dowbor, Wiesław Nowobilski?

Najniższe noty, bo łącznie opiewające na jedynie 26 punktów otrzymał właśnie Wiesław Nowobilski, który tańczy wraz z Janją Lesar. Para wykonała tango, które jednak według jurorów nie było zbyt poprawne technicznie. Ivona Pavlović stwierdziła nawet, że było „chodzone”.

Wiesław, jak zwykle zresztą, z pokorą i uśmiechem na twarzy przyjął wszelkie uwagi. Nie ma wątpliwości, że po takich ocenach mógł się nieźle stresować przed ostatecznym werdyktem, bo stawiały go one w niekorzystnej sytuacji. Wierni fani, których grono musi być naprawdę liczne, uratowali go jednak swoimi głosami.

„Taniec z Gwiazdami”: Nowobilski ma oddanych fanów

Wiesław Nowobilski jest postacią szalenie sympatyczną, co przejawia się nie tylko w programie „Nasz nowy dom”, w którym występuje u boku Katarzyny Dowbor, ale także w różnych wywiadach. Właśnie ze względu na to skromny budowlaniec może pochwalić się szerzą fanów, która kocha to, że jest taki normalny i przyziemny.

Ci znajdujący się przed telewizorami tłumnie na niego głosowali, ale niektórzy znajdowali się także na miejsce, w studio „Tańca z Gwiazdami”, dzielnie go dopingując. Jedną z takich osób była Joanna Koroniewska, która całe wydarzenie relacjonowała w swoich mediach społecznościowych.

Katarzyna Dowbor dostała od niej nawet zdjęcia wprost z widowni, na których było widać Wiesława. Prezenterka widocznie również chciała pokazać, jak bardzo wspiera kolegę, dlatego udostępniła fotkę w swoich mediach społecznościowych. Jak daleko zajdzie Nowobilski z tak potężnym wsparciem?

Zobacz post:

Katarzyna Dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację. Niewiele brakowało, by pożegnała się z pracą w telewizji
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl