W piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” z programem pożegnał się Jarosław Kret. Pogodynek dostał nagrodę pocieszenia, która zupełnie nie przypadła mu do gustu.

Za nami emocjonujące dwa odcinki programu „Taniec z gwiazdami”. Były to odcinki bardzo ciekawe i wyczekiwane przez widzów, ze względu na mało eleganckie rozstanie dziennikarki Beaty Tadli oraz pogodynka Jarosława Kreta. Jeśli nie znacie dokładnie całej sytuacji, pisaliśmy o tym tutaj.

W mediach wciąż wypływają nowe artykuły i pojawiają się coraz to nowsze spekulacje dotyczące rozstania pary. Co ciekawe, Kret w udzielanych wywiadach nadal nie potwierdził oficjalnie czy jest to prawda. Pogodynek unikał rozmów na ten temat, a w swoich mediach społecznościach oznajmił, że chciałby odpaść w pierwszym odcinku programu. Nie było to jednak możliwe, ponieważ w pierwszym odcinku show nie odpada żadna z par i do kolejnego etapu przechodzą wszyscy uczestnicy.

Kret odpadł z programu

Jarosław Kret i jego taneczna partnerka Lenka Klimentova odpadli w drugim odcinku „Tańca z gwiazdami”. Każde z nich otrzymało nagrodę pocieszenia od sponsorów programu. W skład nagrody wchodziła również torba wędlin i kiełbas, która mocno oburzyła Kreta. Postanowił to skomentować na swoim instagramowym profilu.

To się nazywa wyczucie, dobry smak i wrażliwość. Dać wegetarianinowi torbę kiełbas w nagrodę za udział w tanecznej zabawie – napisał Kret.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jarosław Kret
instagram.com

Wygląda na to, że Jarosław Kret bardziej przejął się nietrafionym upominkiem z kiełbas i wędlin niż odpadnięciem z tanecznego programu.

Myślicie, że jego reakcja jest słuszna?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Tadla przerwała milczenie po rozpadzie jej związku. „Dziękuję…”
  2. Jarosław Kret i Beata Tadla ROZSTALI SIĘ. „Są dla siebie jak obce osoby”
  3. Taniec z Gwiazdami: Kret odpadł. Reakcja Tadli mówi wiele

Źródło: o2.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl