Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taniec z Gwiazdami. Krzysztof Rutkowski zatańczy z Sylwią Madeńską, żona detektywa zareaguje? „Między nimi już iskrzy”
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 29.07.2022 14:45

Taniec z Gwiazdami. Krzysztof Rutkowski zatańczy z Sylwią Madeńską, żona detektywa zareaguje? „Między nimi już iskrzy”

Krzysztof Rutkowski, Sylwia Madeńska
fot. instagram.com/sylwia_madenska_official, instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski, polsat.pl

Wielkimi krokami zbliża się premiera 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Produkcja sukcesywnie zdradza kolejne informacje o tanecznym show. Pierwsza ogłoszona para, czyli Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski, swoim duetem wzbudzili emocje.

Już we wrześniu Krzysztof Rutkowski zatańczy na parkiecie z Sylwią Madeńską. Do sieci wyciekło ich pierwsze, wspólne nagranie. „Ależ to będzie ogień”, czytamy w zapowiedzi.

„Taniec z Gwiazdami” z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego

Zbliżająca się edycja „Tańca z Gwiazdami” wzbudza niemałe emocje. Dobór uczestników jest zaskakujący i spotkał się z pozytywnym odbiorem. Obecnie produkcja zdradza kolejne nazwiska tancerzy, którzy będą sprawować pieczę nad gwiazdami.

Pierwszą ogłoszoną tancerka okazała się Sylwia Madeńska, którą możecie kojarzyć z programu „Love Island. Wyspa Miłości”. Zwyciężczyni randkowego show wystąpiła W „Tańcu z Gwiazdami” podczas 11. edycji i prezentowała swoje umiejętności u boku ówczesnego partnera, Mikołaja Jędruszczaka.

W kolejnym sezonie programu Sylwia zatańczy z Krzysztofem Rutkowskim, znanym detektywem. Do sieci trafiło ich wspólne nagranie.

Myślę, że podbijemy ten parkiet — powiedział detektyw.

Z kolei Sylwia z uśmiechem na twarzy wyjawiła, że przejmie kontrolę nie tylko na parkiecie, ale i nad samym Krzysztofem.

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska! Ależ to będzie ogień, już między nimi iskrzy — czytamy na oficjalnym profilu programu „Taniec z Gwiazdami”.

Trudno się z tym nie zgodzić. Internauci tłumnie przyznali rację, że między Krzysztofem i Sylwią da się zauważyć chemię. Czy żona detektywa może czuć się zazdrosna?

Wyjątkowa edycja „Tańca z Gwiazdami”

Emocje sięgają zenitu. Zbliżający się program to absolutna nowość, jakiej jeszcze nie było. Nowi tancerze to nie wszystko, bowiem w 13. edycji polskiej wersji programu po raz pierwszy zobaczymy parę jednopłciową. Jacek Jelonek wystąpi na parkiecie u boku profesjonalnego tancerza.

Widzowie z niecierpliwością wyczekują premiery, o czym mogą świadczyć mnożące się komentarze, w których czytamy:

— Ale jestem ciekawa.

— Nie mogę się doczekać.

— Mistrzowska kombinacja — piszą internauci.

Będziecie oglądać „Taniec z Gwiazdami”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski komentuje sprawę Królikowskiego i Opozdy. Wiedział o ich problemach
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić