Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan będzie najważniejszą uczestniczką najnowszej edycji tanecznego show? Po odejściu aktorki z TVP plotkuje się, że już wkrótce stanie się gwiazdą telewizji Polsat. Prowadziła już koncerty stacji, czy przyszedł już czas na udział w Tańcu z Gwiazdami? Gwiazda skomentowała doniesienia prasy i nie pozostawiła wątpliwości. 

Już w jesiennej ramówce telewizja Polsat zaserwuje nam kolejną edycję Tańca z Gwiazdami. Program jest na antenie już od 14 lat, jednak wciąż gromadzi milionową widownię i wzbudza wiele emocji wśród widzów. Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan ma być największą gwiazdą nadchodzącej edycji? O jej udziale w show mówiono już od dawna, teraz sama postanowiła ustosunkować się do krążących informacji. Gwiazda nie pozostawiła wątpliwości!

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan niedawno pożegnała się z Telewizja Polską, która zdecydowała się odsunąć ją od prowadzenia wszystkich programów, których gospodynią była aktorka. Sama zainteresowana odniosła się do zwolnienia z TVP, dziękując wszystkim współpracownikom, jednak zarzuciła władzom stacji, że postąpili wobec niej nieelegancko załatwiając to przez telefon.

Okazuje się, że gwiazda nie musi obawiać się o brak pracy, ponieważ tydzień temu już poprowadziła koncert stacji Polsat, a to nie wszystko, co jej zaoferowano. Od dłuższego czasu plotkuje się, że ta stanie się największą gwiazdą ich tanecznego hitu. Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan będzie uczestniczką kolejnej edycji? Aktorka skomentowała doniesienia mediów na ten temat.

Barbara Kurdej-Szatan o Tańcu z Gwiazdami

O tym mówiono już od dawna, jednak ani aktorka, ani władze stacji nie potwierdzały krążących informacji na temat udziału gwiazdy w Tańcu z Gwiazdami. Tym razem Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się skomentować swój udział w show. W rozmowie z reporterką JastrzabPost zdradziła, że nie może wyjawić jeszcze żadnych szczegółów, jednak zaznacza, że byłaby to dla niej wielka przyjemność. To daje wiele do myślenia fanom aktorki. 

– Nie mogę w ogóle mówić na przeróżne tematy, które się będą u mnie dziać, aczkolwiek ja uwielbiam tańczyć. Taniec od zawsze był moim marzeniem. Tańczę w musicalach, ale to są choreografie, które są wyuczone tu i teraz. Tańca towarzyskiego nigdy nie trenowałam ani nie tańczyłam, ale byłoby super – wyznała Barbara Kurdej-Szatan w JastrzabPost.

Do tej pory Barbara Kurdej-Szatan nie mogła pozwolić sobie na udział w show Polsatu, ponieważ była twarzą TVP, jednak teraz już nic nie stoi jej na przeszkodzie. Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan poradzi sobie na parkiecie Tańca z Gwiazdami?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z TVP.

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan
fot. filmpolski.pl

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan będzie nową gwiazdą show?

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan
fot. filmpolski.pl

Gwiazda zaznacza, że udział w show byłby dla niej wielką frajdą! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Magda Mołek? Wiek nie jest dla niej tematem tabu
  2. Ida Nowakowska kiedyś i dziś. Gwiazda TVP przeszła spektakularną metamorfozę
  3. Ojciec Braci Golców zmarł, gdy byli jeszcze dziećmi. ”Jego choroba trwała niespełna miesiąc”
  4. Finalista „Mam Talent” od miesięcy zmaga się z nowotworem. Poprosił fanów o modlitwę
  5. „Jaka to melodia” będzie miało nową prowadzącą? Widzowie TVP ją kochają!