Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Taniec z gwiazdami”. Łukasz Płoszajski wróci do programu? Jego partnerka apeluje: „Stwórzcie petycję”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.09.2022 00:18

„Taniec z gwiazdami”. Łukasz Płoszajski wróci do programu? Jego partnerka apeluje: „Stwórzcie petycję”

Łukasz Płoszajski Taniec z Gwiazdami
fot. Instagram/lukaszploszajski Facebook/Taniec z Gwiazdami

Nie milkną głosy na temat poniedziałkowego odcinka programu „Taniec z gwiazdami”. Swój udział w show Polsatu i walkę o Kryształową Kulę zakończył aktor Łukasz Płoszajski. Teraz gwiazdor i jego partnerka zorganizowali specjalnego pożegnalnego live’a, w którym zaapelowali do publiczności.

Trwająca 13. edycja tanecznego formatu od początku budzi skrajne emocje wśród oglądających. Jeszcze przed rozpoczęciem show bukmacherzy wytypowali gwiazdy, które mają największe szanse na zdobycie głównej nagrody. Według ekspertów uczestnikiem, który jako pierwszy miał pożegnać się z programem był Krzysztof Rutkowski.

Przewidywania specjalistów wydawały się trafne, zwłaszcza że detektyw nie pokazał się z najlepszej strony na parkiecie, a zasiadająca w jury Iwona Pavlović przyznała mu pierwszą w historii programu jedynkę.

Ku zaskoczeniu telewidzów z tanecznym show pożegnał się inny uczestnik — występujący w parze z Wiktorią Omyłą Łukasz Płoszajski. Internauci nie kryli swojego oburzenia po usłyszeniu werdyktu, a teraz głos zabrali sami „poszkodowani”.

„Taniec z gwiazdami”: Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła zaapelowali do publiczności

Aktor i jego programowa partnerka postanowili zorganizować specjalnego live’a, za pomocą którego pożegnali się ze wszystkimi fanami formatu i podziękowali im za ich wsparcie. Jednocześnie wyznali, że od poniedziałku otrzymali ogrom wiadomości, a większość z nich wyrażała nie tylko żal, ale też złość z powodu odpadnięcia aktora.

— Mamy mnóstwo wiadomości, nikogo byśmy absolutnie nie chcieli pominąć. Za wszystkie słowa wsparcia chcielibyśmy podziękować,  a na wszystkie pytania chcielibyśmy odpowiedzieć, dlatego postanowiliśmy, że zrobimy to po prostu wspólnie — zaczęła Wiktoria Omyła na nagraniu na Instagramie.

Para wyznała, że jest bardzo zaskoczona werdyktem, który usłyszała podczas poniedziałkowego odcinka show i nie zgadza się z decyzją o odpadnięciu aktora. Tancerka zdradziła również, że jej partner wystąpił w „Tańcu z gwiazdami” z kontuzją, o której nie poinformowali wcześniej fanów programu.

Aktor spadł z szóstego piętra i uszkodził kolano, w którym obecnie znajduje się około dziesięciu śrub. Mimo bólu zdecydował się na udział w show. Teraz na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie posiniaczonego palca.

Łukasz Płoszajski o swojej przegranej w programie „Taniec z Gwiazdami”

Zarówno aktor, jak i jego partnerka nie ukrywają zaskoczenia spowodowanego werdyktem publiczności. Wiktoria Omyła wyznała, że chwilę po usłyszeniu decyzji telewidzów otrzymała mnóstwo dowodów wsparcia i pozytywnych wiadomości od fanów. Para podziękowała za wszystkie miłe słowa.

— Jesteśmy w ogromnym szoku, jak wielką burzę to wywołało. Cieszymy się, że mamy bardzo dużo wsparcia, dlatego też dziwimy się, że odpadliśmy przez opcję głosów. Dostałam mnóstwo screenów, że ludzie wysyłali po 10, po 15 głosów na nas — powiedziała tancerka na nagraniu.

Co więcej, uczestnicy „Tańca z gwiazdami” zaapelowali do swoich wielbicieli o wystosowanie specjalnej petycji, która miałaby przywrócić Łukasza Płoszajskiego do programu Polsatu. Według tancerki liczba wiadomości i screenów z wysłanymi na nich głosami jest tak duża, a burza, jaka powstała po poniedziałkowym odcinku na tyle ogromna, że jest szansa na powrót aktora.

— Stwórzcie petycję, aby Łukasz Płoszajski wrócił do programu, podpiszcie to wszyscy i wyślijcie do Polsatu — powiedziała tancerka podczas transmisji live na Instagramie.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niewiarygodne sceny w „Tańcu z Gwiazdami”. Iwona Pavlović nie mogła powstrzymać łez
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury

Źródło: Jastrząb Post