Taniec z Gwiazdami: Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak kolejny raz zachwycą widzów programu? Polsat planuje wydanie specjalne, które ma sprawić, że wyniki oglądalności w końcu dorównają tym z pierwszych edycji. Pomysł pojawił się już kilka lat temu, ale nie odniósł spektakularnego sukcesu. Tym razem się uda? Stacja stawia na prawdziwe gwiazdy programu.

Taniec z Gwiazdami zamierza porwać widzów do tańca razem z dawnymi parami, które wzbudzały ogromne emocje! Najlepsze pary dotychczasowych edycji mają ponownie zmierzyć na parkiecie show Polsatu. TVN zawdzięcza im miliony widzów przed telewizorami!

Taniec z Gwiazdami zaprosi dawne gwiazdy?

Pierwsze edycje programu przyciągnęły przed telewizory rekordowe ilości widzów. Gdy Taniec z Gwiazdami emitowała stacja TVN, hitowe odcinki oglądało niemal 7,5 miliona osób! Z czasem zainteresowanie programem malało, a Polsatowi udało się zahaczyć jedynie o 4 miliony widzów. Pojawił się pomysł, jak zachęcić Polaków do śledzenia programu. Tygodnik Na Żywo donosi, że receptą mają być gwiazdy z poprzednich edycji.

Gdy TZG pojawił się na antenie TVN, format był w naszym kraju zupełną nowością. Polacy nigdy wcześniej nie widzieli tylu współzawodniczących gwiazd. Niektóre pary szczególnie zainteresowały widzów. Przykładem są właśnie Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Ich pojedynek z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem oglądała rekordowa ilość widzów.

Małgorzata Foremniak zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Małgorzata Foremniak zatańczy w Tańcu z Gwiazdami-to marzenie najwierniejszych fanów serialu, którzy lata temu z zapartym tchem śledzili postępy taneczne aktorki. Towarzyszył jej Rafał Maserak, który swoją charyzmą zyskał sympatię widzów. Czy ta para ponownie pojawi się w programie? Małgorzata Foremniak już kilka lat temu wypowiedziała się na temat ponownego udziału w Tańcu z Gwiazdami.

– Teraz to bym chyba musiała wystartować z butlą tlenową, mogłabym nie dotrwać do końca jive’a. To potężny wysiłek, a ja mam o 10 lat więcej. Musiałabym się naprawdę dobrze zastanowić nad taką propozycją — mówiła Twojemu Imperium.

Te słowa padły trzy lata temu, zatem dziś Małgorzata Foremniak może z jeszcze większą niechęcią podchodzić do tak dużego wysiłku fizycznego, jakiego wymagają intensywne treningi i przygotowania. A może jej kondycja jest dziś w lepszym stanie niż kilka lat temu i gwiazda zdecyduje się podjąć wyzwanie? Chcielibyście znowu zobaczyć tańczącą Małgorzatę Foremniak?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
instagram.com/rmaserak/

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak byli jedną z najbardziej intrygujących par pierwszych edycji Tańca z Gwiazdami.

taniec z gwiazdami
filmpolski.pl

Małgorzata Foremniak zajęła drugie miejsce w drugiej edycji programu. Lepsza od niej była tylko Katarzyna Cichopek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje topless w łazience
  2. Hanna Lis nie lubi popularności? „Szczerze? Wołałabym być anonimowa”
  3. Anna Oberc w mocnych słowach o mężczyznach. „Niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować”
  4. Lech Wałęsa nie pojawił się na ślubie swojej córki, Brygidy. Miał nietypowy powód
  5. Skąd pochodzi Quebonafide? W tym samym mieście wychowała się Doda

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMężczyzna udzielał poważnego wywiadu dla telewizji. Wtedy na ramiona wskoczył mu kot
Następny artykułVictoria’s Secret FALL PREVIEW 2019. Najbardziej zmysłowa bielizna w historii marki
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.