Taniec z Gwiazdami: Joanna Mazur, która mimo niepełnosprawności jest jedną z faworytek trwającej edycji Tańca z Gwiazdami, mieszka w okropnych i poniżających warunkach. Dzięki nagłośnieniu sprawy, mistrzyni świata otrzymała swoje własne mieszkanie od jednego z krakowskich deweloperów. To był jeden z najbardziej wzruszających momentów w historii programu. Sami zobaczcie.

W zeszłotygodniowym odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur pokazała warunki, w jakich mieszka od 14 roku życia. Widzowie i inni uczestnicy programu byli zszokowani, jak dowiedzieli się, że mistrzyni świata żyje w pokoju z aneksem kuchennym, bez łazienki. Historia Joanny poruszyła Internautów, którzy w ciągu tygodnia zebrali dla niej ponad 300 tysięcy złotych, a to nie wszystko, co otrzymała sportsmenka. Taniec z Gwiazdami: Joanna Mazur otrzymała własne mieszkanie.

W programie Taniec z Gwiazdami  pokazano jak mieszka Joanna Mazur

W szóstym odcinku tanecznego show Joanna Mazur pokazała kiepskie warunki, w jakich mieszka od 14 roku życia. Przykra opowieść poruszyła widzów i jurorów Tańca z Gwiazdami. Po zakończeniu programu w internecie zawrzało.

W kierunku Mazur popłynęło mnóstwo ciepłych słów wsparcia, co więcej zebrano dla niej 300 tysięcy złotych, aby mogła żyć w godnych warunkach. W najnowszym odcinku, w materiale poprzedzającym taniec Joanny Mazur, ta wyznała, że jest bardzo wdzięczna i zaskoczona reakcją Polaków. Po tańcu lekkoatletka podziękowała jurorom za miłe słowa, jednak to, co się stało później zaskoczyło wszystkich.

Joanna Mazur dostała mieszkanie

Chwilę po opiniach jurorów Krzysztof Ibisz zaprosił na parkiet przedsiębiorcę – Zbigniewa Jakubasa. Biznesmen był tak poruszony historią biegaczki, że postanowił dać jej mieszkanie.

– Pani Joanno przede wszystkim piękne kwiaty dla Pani w podziękowaniu dla Pani, za to, kim Pani jest dla nas. O Pani historii dowiedziałem się od mojej córki. Przyszła zapłakana i mówi: obejrzyj program w Internecie. Obejrzałem i wzruszyłem się jeszcze bardziej niż Andrzej Grabowski. Wie Pani, ja mam to szczęście, że jako przedsiębiorca buduje osiedle, że jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć Pani symboliczny klucz do mieszkania, które Pani od nas otrzymuje – powiedział biznesem.

Gest biznesmena był wielkim zaskoczeniem dla widzów, a w szczególności dla samej Joanny Mazur. Zobaczcie reakcję mistrzyni świata w wideo poniżej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami: joanna mazur
facebook.com

Taniec z Gwiazdami: Joanna Mazur otrzymała mieszkanie od przedsiębiorcy z Krakowa.